50 yaşındaki adam 18 yaşında kız kaçırdı

Haber Tarih : 10/10/2019
Toplam Okunma : 203

Korgan ilçesinde 50 yaşındaki Ahmet Akdere, kuzeni Aysel Akdere'nin 18 yaşındaki kızını kaçırdı.


Ailesi kızlarına ulaşamayınca soluğu Müge Anlı'da aldı. Duruma isyan eden Müge Anlı, "Akrabaymış, böyle akraba olmaz olsun" ifadelerini kullandı. 

Üç çocuk babası 50 yaşındaki Ahmet Akdere, kuzeni Aysel Akdere'nin 18 yaşındaki kızını kaçırdı. Korgan'da yaşanan olay ulusal televizyon programına taşındı.

Henüz 18 yaşını bir ay önce dolduran Kübra'nın zorla tutulduğunu söyleyen anne Aysel Akdere, kızının bulunması için gözyaşı dökerken; Program yapımcısı Müge Anlı da yaşananlara isyan etti.

Anlı, "Ne istiyorsunuz bu küçücük kızlardan? Siz kimsiniz de kız kaçırmaya kalkıyorsunuz? Bu kız sizin çocuklarınızdan küçük. Kendinizi ne zannediyorsunuz. Akrabaymış, böyle akraba olmaz olsun" dedi.

Genç kızdan tehdit iddiası...

Müge Anlı olaya yönelik tüm detayları canlı yayında paylaştı. Sabah saatlerinde Kübra'nın izine ulaşıldığını ve kendi rızasıyla gittiğini ifade ettiği belirtildi.

Savcıya çıkan Kübra Akdere, tehdit edildiğini ve bu sebepten dolayı kendi rızasıyla gittiğini programda ifade etti. 

Kübra Akdere'nin annesi Aysel Akdere ise şikayetçi olduğunu açıkladı. 

Savcı, Ahmet Akdere'yi tutuklanması istemiyle mahkemeye sevk etti. Akdere, "Hürriyete tahdit ve alıkoyma" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZLEM ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/1 A Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 321 11 66

GÜNDÜZ-GECE : KUYUMCUOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Gogina Sokak No:37/A Ünye

( Mehmet Akif Okulu Yanı ) - 0 452 323 80 00

Yayın Akışı