Başkan ARGAN güven tazeledi.

Haber Tarih : 10/10/2020
Toplam Okunma : 686



Ak Parti Ünye 6. Olağan Kongresi bugün Mustafa Rakım Anadolu Lisesi Spor Salonu'nda yapıldı.

Tek liste ile seçime girilen ve  Ak Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan'ın tek aday olarak katıldığı kongrede  Başkan ARGAN tekrar ilçe başkanlığına seçildi.

Kongreye Ordu Ak Parti Milletvekilleri Metin Gündoğdu, Ergun Taşçı ve İstanbul Ak Parti Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı,  Ak Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, ilçe belediye başkanları, Ak Parti eski ilçe başkanları, Ünye İyi Parti İlçe Başkanı Feryal Çuhacı ve Ünye MHP Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu ve  Oda başkanları katıldı.


Protokol konuşmalarının ardından tek liste ile seçime giden Başkan Kenan Selim Argan, listesiyle  yeniden başkan seçildi.

Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan’ın yönetimi şu isimlerden oluştu.


ASİL ÜYELER

1-HASAN FAHRİ ALPARSLAN

2-RECEP ALİ ATEŞ

3-SEVGİ TAHMAZOĞLU PELİT

4-ATİLLA GÜVEN

5-MUSTAFA KARACA

6-DURSUN ALİ AKIN

7-ALİ TOPALOĞLU

8-SÜMEYYE HENDEKÇİ

9-ÜMİT BAŞ

10-ŞÜKRÜ ÇİLOĞLU

11-MUSA COŞKAN

12-GÜNER EYÜPOĞLU YILDIRAN

13-MEHMET GÜLAY

14-MUHARREM ÜSTÜN

15-SELMA HASDEMİR

16-İBRAHİM ECİOĞLU

17-ABDÜLKADİR ŞAFAK

18-FİLİZ HATİPOĞLU

19-SİNAN SEZGÜL

20-HARUN SAĞLAM

21-UĞUR ÇİL

22-BARBAROS YAĞCI

23-AYDIN AKBAŞ

24-YALÇIN KÜLÜNK

25-NAZLI TAVLI

26-İSMAİL ARSLAN

27-DİLEK PURSAH

28-NECATİ GÜLER

29-SELEN MUTLU

YEDEK ÜYELER

1-NEŞE AKGÜL TİYALOĞLU

2-ABDÜLKADİR DEMİR

3-HACI AHMET ELKİN

4-RACİ POYRAZOĞLU

5-HÜSEYİN İŞÇİ

6-SEZAİ TELLİ

7-ÖMER BOLAT

8-SALİH SEZER

9-ESRA KARAGÖZ

10-OSMAN NURİ FİDAN

11-ŞAKİR SEKMEN

12-CENAN ÇAKIR

13-HÜSEYİN KALKAN

14-TUĞRUL ÇAVUŞOĞLU

15-FEHMİ HAKAN CARAN

İL KONGRE DELEGELERİ ASİL

1- KENAN SELİM ARGAN

2- HÜSEYİN TAVLI

3-ERKAN KOÇ

4-NEŞE AKGÜL TİYALOĞLU

5-ABDÜLKADİR DEMİR

6-MUSTAFA KARACA

7-DURSUN ALİ AKIN

8-ALİ TOPALOĞLU

9-SÜMEYYE HENDEKÇİ

10-ÜMİT BAŞ

11-ŞÜKRÜ ÇİLOĞLU

12-MUSA COŞKAN

13-GÜNER EYÜPOĞLU YILDIRAN

14-MEHMET GÜLAY

15-MUHARREM ÜSTÜN

16-SELMA HASDEMİR

17-İBRAHİM ECİOĞLU

18-ABDÜLKADİR ŞAFAK

19-FİLİZ HATİPOĞLU

20-SİNAN SEZGÜL

21-HARUN SAĞLAM

22-YALÇIN KÜLÜNK

23-EMİNE SABİRE DÖNMEZ

24-NAZLI TAVLI

25-İSMAİL ARSLAN

26-DİLEK PURSAH

27-ABDÜLKADİR BULAT

28-ZEKAİ BAŞ

29-HASAN FAHRİ ALPARSLAN

30-AYDIN AKBAŞ

31-RACİ POYRAZOĞLU

32-HACI AHMET ELKİN

33-SEDAT KÖSE

34-HÜSEYİN İŞÇİ

35-SEZAİ TELLİ

36-ÖMER BOLAT

37-HÜSEYİN ŞİMŞEK

38-YAHYA KARAOĞLAN

39-ATİLLA GÜVEN

40-EMİNE İNAN YILMAZ

41-ZEKİ TİYALOĞLU

42-HÜSEYİN KALKAN

43-FEHMİ HAKAN CARAN

44-NURULLAH KESKİN

45-SELAMİ KURT

46-HASAN ÇOLAKOĞLU

47-AHMET MOLLAKADIOĞLU

48-MEHMET ARSLAN

49-ARİF SAFA SARI

50-ZEYNEP YAZICI

51-YILMAZ TURAN

52-RIFAT KÖYLÜ

53-MUSTAFA DARIOĞLU

54-ERCAN YILDIRIM

55-RECEP GÜDEK

56-MUSTAFA FİDAN

57-SUNA YERLİKAYA

58-YILMAZ GÜRKAN

59-SAMET TECER

60-HASAN ÇARKACI

61-SEMA KURT

62-ORHAN GÜREL

63-DENİZ BENLİ

64-ABDÜLAZİZ KESKİN

65-OSMAN VURAL

66-FATMA ÇALIK

67-NECAT DUMANS

68-MEDİHA KESKİN

69-ARİF ERGÜN

70-NECATİ GÜLER

71-ÖZLEM ALDEMİR YİĞİT

72-MEHMET AKİF İNCE

73-ZEKERİYA ŞİMŞEK

74-ABDULLAH ÖZTÜRK

75-ENVER ARSLAN

76-MERVE GÜLAY

77-ORHAN YILDIZ

78-YILMAZ ÇİLOĞLU

79-SABRİ TİYALOĞLU

80-OSMAN NURİ DOLU

81-OSMAN NURİ FİDAN

82-YAŞAR SEZGÜL

83-BEKİR ŞİMŞEK

84-GAZANFER GÖKSU

85-HAMZA GÜLAY

86-ÖMER KAHRAMAN

87-CÜNEYT DEMİREL

88-SELİM BAKAR

89-ABDÜLKADİR FİDAN

90-SELÇUK BULAT

91-YUSUF SARAÇ

92-REŞİT EROL

93-TELAT TUNCAR

94-K. EVREN YEŞİLTAŞ

95-ABDULLAH SARI

96-MUSTAFA KEMAL YENİ

97-İLHAN YILDIRIM

98-BARBAROS YAĞCI

99-ADEM KARAGÜL

100-MUSTAFA NEVZAT TELCİOĞLU

101-İSMAİL GÜLEN

102-UĞUR ÇİL

103-TUĞRUL ÇAVUŞOĞLU

104-İBRAHİM BALCI

İL DELEGELERİ YEDEK

1-OGÜN SALGIN

2-MİRAY TEKLER

3-ABDÜLKADİR YILDIRIM

4-ABDURRAHMAN GÜNEŞ

5-RESUL ÇALIK

6-ESRA KARAGÖZ

7-FATMA TÜRKMEN

8-ŞAKİR SEKMEN

9-SALİH SEZER

10-MEHMET ÖZ

11-ADEM BAKAR

12-HATİCE KOÇ

13-OSMAN NURİ ATEŞ

14-SEYFETTİN DEMİREL

15-MESUT KABASAKL

16-EMRE GÜLLÜ

17-AHMET GÜRCÜOĞLU

18-MUSTAFA BOZLAĞAN

19-MUTTALİP GÜMÜŞ

20-ABDURRAHMAN YILDIZ

21-TAHİR ÖZTÜRK

22-SELİM YANIK

23-AZMİ KUŞLU

24-KADİR SEZER

25-SALİH ÖZER

26-MAZHAR GÖREN

27-SEYFETTİN KOÇ

28-SERKAN IŞIK

29-AYHAN AKBAŞ

30-HÜSEYİN KOÇ

31-MUSTAFA OKUYUCU

32-KADİR GÜNGÖR

33-AHMET EKİCİ

34-HÜSEYİN ŞİMŞEK

35-ERDAL TÜRK

36-MAHMUT KARAGÖZ

37-HASAN ERGÜN

38-CELAL DURAL

39-NAİL DURSUN

40-HACI KURT

41-ŞÜKRÜ ARSLAN

42-KAMİL FİDAN

43-AHMET SENCAR

44-MEHMET USTAŞAHİN

45-OSMAN SARI

46-HASAN KIRIK

47-HAKAN EKMEKÇİ

48-HAYATİ KÜÇÜK

49-İDRİS BAYRAK

50-MELİS TAHMAZOĞLU

51-ENGİN OCAK

52-YAŞAR ÇİÇEK

HABER / MERAL KORKMAZ

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TL



Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TEZEL ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:9/B Ünye

( Bosch Bayi Yanı ) - 0 452 333 54 00

GÜNDÜZ-GECE : ZEYNEP ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:78 Ünye

( Atatürk Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 56 56

Yayın Akışı