BİR TARİH DAHA ALEVLERE TESLİM OLDU

Haber Tarih : 27/06/2019
Toplam Okunma : 202Ünye’de tarihi evlerin yaygın olduğu Ortayılmazlar Mahallesinde gece 03.00 sularında 150 yıllık bir evde yangın çıktı. 

Edinilen bilgiye göre yangının fark edilmesi ile Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri yangına müdahale etti. Ekiplerin yoğun çabası sonunda yangının diğer meskenlere ve tarihi binalara sıçraması engellendi. Gece saatlerinde mahallede endişe yaratan yangında can kaybı yaşanmadığı öğrenildi.

Binada söndürme ve soğutma çalışmaları sabah 08.00 a kadar devam etti. Bir tarihin daha alevlere teslim olduğu binadan geriye kül ve dumandan başka bir eser kalmadı.

Yangından haberdar olan bina sahiplerinden bir kişi bu evde daha önce küçük çaplı yangının çıktığını ve itfaiye tarafından müdahale edildiğini söyledi. Eski evlerin tinercilerin meskeni haline geldiğini tüm önlemlere rağmen buna engel olunamadığını sözlerine ekledi.

Polis olayla ilgili olarak kundaklama şüphesi ya da tinercilerin yakmış olma ihtimali üzerine soruşturmasını sürdürüyor.


Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZLEM ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/1 A Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 321 11 66

GÜNDÜZ-GECE : KUYUMCUOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Gogina Sokak No:37/A Ünye

( Mehmet Akif Okulu Yanı ) - 0 452 323 80 00

Yayın Akışı