Cezaevinden izinli çıktı, tartıştığı kişiyi tabancayla vurdu

Haber Tarih : 18/07/2020
Toplam Okunma : 885

Altınordu ilçesinde, denetimli serbestlik uygulaması ile açık cezaevinden izinli olarak çıkan Ergin Ö. (34), tartıştığı Caner K.'yı (34) tabancayla yaraladı.


Denetimli serbestlik uygulaması ile açık cezaevinden izinli olarak çıkan Ergin Ö. (34), tartıştığı Caner K.'yı (34) tabancayla yaraladı. Gözaltına alınan Ergin Ö., tutuklanarak yeniden cezaevine gönderildi.

Olay, ilçenin Akyazı Mahallesi'nde meydana geldi. Otomobilde sohbet eden Ergin Ö. ile Caner K. arasında bilinmeyen nedenle çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Otomobilden inen Ergin Ö., belinden çıkardığı tabancayla otomobile doğru ateş açtı. Bacağından yaralanan Caner K., silah sesini duyan çevredekilerin ihbarıyla olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri tarafından özel bir hastaneye kaldırıldı. Ameliyata alınan Caner K.'nın sağlık durumun iyi olduğu belirtildi. Olaydan sonra kaçan Ergin Ö. ise polis ekipleri tarafından kısa sürede yakalandı. Denetimli serbestlik uygulaması ile ceza infaz kurumundan izinli olarak çıkan Ergin Ö. tutuklanarak Ordu Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na teslim edildi. 


ÜNYE KENT GAZETESİ

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÇAKIROĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:8 Ünye

( 1 No.lu Sağlık Ocağı Yanı ) - 0 452 324 53 25

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ÇELİK ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:82 Ünye

( Çambaşı Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 66 66

Yayın Akışı