Faili Meçhul Cinayetleri Çözüldü

Haber Tarih : 29/09/2018
Toplam Okunma : 428

Ordu İl Jandarma Komutanlığı tarafından, kentte işlenen faili meçhul cinayetlerin çözülmesi için kurulan ´Jandarma Özel Ekibi´ faili meçhul tüm cinayetleri çözerek, faillerini yakaladı.


Ordu İl Jandarma Komutanlığı tarafından, kentte işlenen faili meçhul cinayetlerin çözülmesi için kurulan 'Jandarma Özel Ekibi' faili meçhul tüm cinayetleri çözerek, faillerini yakaladı. Son olarak Ordu ve Samsun'da 13 kişiyi öldürdüğü belirlenen, Türkiye'nin konuştuğu seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu'nu yakalayan ve cinayetlerini aydınlatan jandarma özel ekibinin, Ordu'da farklı tarihlerde işlenen 4 faili meçhul cinayeti daha çözdüğü belirtildi.

Jandarma Özel Ekibi ilk olarak bir kayıp cinayetini aydınlattı. Altınordu ilçesine bağlı Oğmaca Mahallesi'nde 18 Ocak'ta jandarmaya giden Birsen K., Eşi Tuncay K.'nın kaybolduğu ihbarında bulundu. Bir hafta süren aramanın ardından ekip, evin yanında yıkanmış kan izine rastladı. Yapılan aramada Tuncay K.'nin cansız bedeni evinin 500 metre yakınında fındık bahçesinde çukurda bulundu. Tuncay K.'nin, kendisine sürekli şiddet uygulaması nedeniyle eşi Birsen K. tarafından başına odun vurulmak suretiyle öldürüldüğü, oğlunun da yardımıyla cesedi evden taşıyıp çukura attığı tespit edildi. Suçunu itiraf eden Birsen K. ile oğlu Talip K. 4 Şubat'ta tutuklandı.

ORMANDA İZİNİ KAYBETTİRMEYE ÇALIŞTI

Perşembe ilçesine bağlı Soğukpınar Mahallesi'nde şubat ayında Bahar K. ile oğlu 11 yaşındaki Ömer K. evlerinde bıçaklandı. Ömer K., evde hayatını kaybederken, anne Bahar K. olaydan birkaç gün sonra hastanede yaşamını yitirdi. Özel ekip, cinayetin izini sürerek, akrabası olan Rüstem K.'nın cinayeti işlediğini ortaya çıkardı. Ormanlık alana kaçarak açlığa dayanamayınca ormanı terk etmeye çalışan Rüstem K. olaydan bir hafta sonra bölgede konuşlanan Jandarma komando ekipleri tarafından yakalandı. 8 Şubat'ta mahkemeye çıkarılan Rüstem K. tutuklandı.


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TURAN ECZANESİ

Liseler Mahallesi Stadyum Caddesi No:1/A Ünye

( 1 No.lu ASM Karşısı ) - 0 452 324 04 41

Yayın Akışı