Fındık hırsızlar Ünye Cezaevi'nde

Haber Tarih : 03/10/2019
Toplam Okunma : 62

Fatsa ve Korgan ilçelerinden çaldıkları fındıkları Fatsa ve Kumrulu tüccarlara satan hırsızlar yakalanarak Ünye Cezaevi'ne konuldu.


2019 ve 20 Eylül 2019 tarihlerinde meydana gelen fındık hırsızlığı olayları ile ilgili olarak Ordu İl Jandarma Komutanlığı; Jandarma Suç Araştırma Timi, İstihbarat Timi, Fatsa ve Korgan İlçe Jandarma Komutanlıkları ekipleri ile birlikte yapılan çalışmalar neticesinde olaylara karışan (5) şüphelinin çaldıkları fındıkları Fatsa ve Kumru ilçelerinde bulunan fındık tüccarlarına sattıkları tespit edildi.

Adli makamlardan alınan talimatlar doğrultusunda yapılan operasyon sonucunda şüpheli şahıslar yakalanarak adli makamlara sevk edildi. Şüphelilerden (3)’ü tutuklanarak Ünye Kapalı Cezaevine teslim edildi, diğer (2) şüpheli Adli Kontrol şartıyla serbest bırakıldı. 

Jandarma, ilimiz sorumluluk bölgesinde fındık hırsızlığının önlenmesi ve vatandaşlarımızın bin bir güçlükle ürettiği fındıklarına göz koyan hırsızların yakalanmasına yönelik faaliyetlerine kararlılıkla devam etmektedir.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : LALE ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:49/A Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 11 43

Yayın Akışı