İkizce’de iki aile arasında çıkan yol tartışmasında iki kişi öldü 4 kişi yaralandı

Haber Tarih : 16/08/2020
Toplam Okunma : 434


Kendi bahçesine geçmek için amcasının oğlu Hüseyin Tiryaki’nin bahçe yolunu kullanan Ramis Tiryaki'den önüne çıkan amca oğlu Hüseyin Tiryaki arasında çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüştü. Ramis Tiryaki silahı çıkartarak amca oğlu Hüseyin Tiryaki'ye ateş etti.

Açılan ateş sonucu Hüseyin Tiryaki olay yerinde hayatını kaybetti. Hüseyin Tiryaki'den seken Kurşun aynı anda Muhammed Tiryaki ile Hüseyin Tiryaki’nin annesi Saadet Tiryaki’ye isabet etti.

Olayı gerçekleştiren Ramis Tiryaki kaçarak kendi evine gitti. Evinin önünde patoza fındık veren kardeşi Mehmet Tiryaki'ye bu olaylara sen sebep oldun diyerek ateş etti. Mehmet Tiryaki olay yerinde hayatını kaybetti. Mehmet Tiryaki’nin oğlu Ersin Tiryaki ve yine olay yerinde fındık patoz sahibi Emre Keş’e de ateş ederek yaralanmalarına sebep oldu.

Olayın ardından kayıplara karışırken Ramis Tiryakinin oğlu Şenol Tiryaki Jandarma'ya teslim oldu

Olay devam ederken Ramis Tiryaki’nin oğlu Şenol Tiryaki baba yapma diyerek babasını önüne geçerek silaha engel olmaya çalıştığı da öğrenildi.

Jandarma olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı başattı.

Olayda, Ersin Tiryaki, Muhammed Tiryaki ağır yaralanırken Emre Keş ve Saadet Tiryaki hafif 1 yaralanarak hastanede tedavi altına alındı. Hüseyin ve Mehmet Tiryaki ise yaşamlarını kaybetti.


Ünye Kent Gazetesi

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ATİK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE

( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) - 0 452 333 50 51

Yayın Akışı