30 Ağustos’a Ünye'de korona engeli

Haber Tarih : 30/08/2020
Toplam Okunma : 496

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına da yansıdı. Bu yıl Ünye’de program yapılmazken Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu.


Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına da yansıdı. Bu yıl Ünye’de program yapılmazken Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu. Ünye’de her yıl 30 Ağustos Zafer Bayramı çeşitli etkinlikler düzenlenerek coşkulu bir şekilde kutlanıyordu. Bu yıl ise geçen yıllardan farklı olarak koronavirüs pandemisi sebebiyle sadece Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu.

Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen çelenk sunma etkinliğine Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ve Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, koronavirüs tedavisi gördükleri için katılamadı. Programda Ünye Kaymakamlığı, Ünye Belediye Başkanlığı ve Garnizon Komutanlığı çelenklerinin sunulmasının ardından 1dakikalık Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunarak program sona erdi.

Ünye Cumhuriyet Meydan’ında düzenlenen çelenk sunma programına Ünye Kaymakam Vekili Fatsa Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, Belediye Başkan Vekili Orhan Gürel, Garnizon Komutanı Personel Binbaşı Bünyamin Dönmez, Ünye İlçe Jandarma Komutan Vekili Astsubay Kıdemli Başçavuş Sezgin Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz, daire ve kurum amirleri, siyasi parti başkan ve yöneticileri ile stk başkan ve yöneticileri katıldı.

Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÇAKIROĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:8 Ünye

( 1 No.lu Sağlık Ocağı Yanı ) - 0 452 324 53 25

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ÇELİK ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:82 Ünye

( Çambaşı Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 66 66

Yayın Akışı