AK Parti Gülyalı İlçe Teşkilatının 7.olağan Kongresi yapıldı.

Haber Tarih : 13/09/2020
Toplam Okunma : 726


AK Parti Gülyalı İlçe Teşkilatının 7.olağan Kongresi yapıldı. Kongreye, Milletvekilleri Dr. ŞenelYediyıldız, Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, İl Başkanı Halit Tomakin, MHP İl Başkanı Naci Şanlıtürk, çevre ilçe başkanları, Belediye Başkanları, delegeler ve çok sayıda Gülyalılı katıldı.

 Kongre Divan Başkanlığını Trabzon Milletvekili Salih Cora yaptı. Divan Başkan Yardımcılığını İl Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Muhittin Konca, Katip Üyelik görevlerini ise İl Başkan yardımcısı İl Sekreteri Naime Bektaş, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Baysal, İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Turan yaptı.

 İlk seçimde belediyeyi alacağız

Kongrenin açış konuşmasını İlçe Başkanı Abdullah Sipahi yaptı. Başkan Sipahi konuşmasında, “30 Mart 2019 tarihinde talihsiz bir şekilde kaybettiğimiz Gülyalı Belediye Başkanlığı seçimlerini yeniden kazanmak, Gülyalı halkını yeniden AK Belediyecilikle buluşturmak için var gücümüzle çalışacağız. Değerli delegelerden alacağımız yetki ile yeni ekip arkadaşlarımızla beraber Gülyalı’yı karış karış dolaşacak, AK Parti’nin ve Cumhurbaşkanımızın hizmetini anlatacağız. Yeni hizmetler için eksiklikleri yerinde takip ederek çözümü için çalışacağız. İlk seçimde Gülyalı Belediyesinin yeniden AK Belediye ile buluşturacağız” dedi.

Kongrede AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin, milletvekilleri Şenel Yediyıldız, Ergün Taşçı, Metin Gündoğdu ile Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler de birer konuşma yaptılar.

Abdullah Sipahi Başkanlığında tek Liste ile gidilen kongrede Abdullah Sipahi yeniden İlçe Başkanlığına seçildi.

İlçe Başkanı Abdullah Sipahi Başkanlığındaki Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; Hakan Ertaş, Tufan Us, Pelin Kuloğlu, İbrahim Köksal, Ayşecik Çiçek Korkmaz, Mustafa Özkurt, Nursel Çetinkaya, Latif Aydoğdu, İbrahimYerşilyurt, Ahmet Topuz.

ÜNYE KENT GAZETESİ

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ZEYNEP ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:78 Ünye

( Atatürk Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 56 56

Yayın Akışı