ALTINORDU'DA KARANTİNADAKİ VATANDAŞLAR UNUTULMADI

Haber Tarih : 11/12/2020
Toplam Okunma : 969


BAŞKAN AŞKIN TÖREN, “HEMŞEHRİLERİMİZİ YALNIZ BIRAKMADIK, BIRAKMAYACAĞIZ”

Ülkemizi ve dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşı, pandemi sürecinin ilk gününden itibaren yürüttüğü çalışmalarla takdir toplayan Altınordu Belediyesi, bu sefer de hastalığa yakalanan vatandaşları yalnız bırakmayarak gönülleri almaya devam ediyor.

ALTINORDU BELEDİYESİ'NDEN “YALNIZ DEĞİLSİNİZ” MESAJI

Altınordu Belediyesi, Türkiye’yi de etkisi altına alan Koronavirüs (COVID-19) salgınına karşı tüm birimleriyle koordineli olarak önemli çalışmalar yürütüyor. Belediye Başkanı Aşkın Tören’in talimatları doğrultusunda virüs riskini en aza indirmek için şehir genelinde başlatılan dezenfeksiyon çalışmaları aralıksız devam ederken, covid-19 testleri pozitif çıkan kişilere yönelik belediyemiz tarafından yapılan desteklerle ‘Yalnız Değilsiniz’ mesajı veriliyor.

“PANDEMİ MÜCADELESİNDE TOPLUMSAL DAYANIŞMA SOSYAL MESAFE KADAR ÖNEMLİ”

Altınordu’da yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Aşkın Tören; “Dayanışmanın, bereketin ve kardeşliğin yurdu Altınordu’muzda hiçbir vatandaşımızı yalnızlığa terk etmedik etmeyeceğiz. Belediyemiz, küresel bir sağlık problemi haline gelen Koronavirüs salgınıyla mücadele sürecinde ilçe genelinde önemli sterilizasyon çalışmaları gerçekleştiriyor. Devletimizin ve milletimizin aldığı tüm önlemlere rağmen maalesef her gün covid testi pozitif çıkan vatandaşlarımız oluyor. Altınordu Belediyesi olarak vatandaşlarımızın pandemi mücadelesinde sağlıklarını korumak için gösterdiğimiz çaba ve özenin yanında covid testleri pozitif çıkan vatandaşlarımızın mücadelesinde de tüm imkanlarımızla yanlarında olmaya gayret gösteriyoruz. Karantinada tutuldukları konutlarını dezenfekte ediyor, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza hijyen ve gıda paketi gönderiyoruz. Filyasyon ekiplerine de bu manada destek ve katkı veriyoruz. Bu zorlu pandemi mücadelesinde toplumsal dayanışma en az sosyal mesafe kadar önemli.” dedi.

Başkan Aşkın Tören, bu sıkıntılı süreci birlikte aşacaklarını ifade ederek, “bu süreçte bilim kurulunun almış olduğu kararlara ve bireysel anlamda kurallara uyarak maske mesafe hijyen hassasiyetiyle el ele, gönül gönüle dayanışma ruhu ile hep birlikte başaracağız” dedi

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ATİK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE

( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) - 0 452 333 50 51

Yayın Akışı