Altınordu’da ücretsiz araç dezenfeksiyonu!

Haber Tarih : 02/10/2020
Toplam Okunma : 502

Koronavirüs tedbirleri kapsamında Fatsa’dan sonra Altınordu ilçesinde de araçlar için ücretsiz dezenfeksiyon işlemi yapılmaya başlandı.


Altınordu Belediyesi pandemi süreci ile birlikte başlattığı ve 10 bini aşkın aracı dezenfekte ettiği Araç Dezenfekte İstasyonu hizmetine normalleşme sürecinde verdiği aranın ardından yeniden başladı.

Akyazı sahilinde kurulan ve Pazar günü hariç haftanın 6 günü 13.00.17.00 saatleri arasında hizmet verecek olan istasyonda tüm araçlar ücretsiz dezenfekte edilecek.

Koronavirüs salgının ülkemizde görülmeye başladığı ilk günden bu yana toplum sağlığının korunması ve salgının etkilerini en aza indirmek amacıyla çalışmalar yürüten Altınordu Belediyesi bu yönde hayata geçirdiği her uygulamayla vatandaşların takdirini kazanıyor.

Dezenfekte ve hijyen çalışmalarına aralıksız devam eden Altınordu Belediyesi geçtiğimiz aylarda başlattığı ve 10 bini aşkın aracı dezenfekte ettiği Araç Dezenfekte İstasyonu uygulaması Altınordu Belediye Başkanı Aşkın TÖREN’nin toplum sağlığının korunması hassasiyeti ile verdiği talimat üzerine yeniden faaliyete başladı.

Akyazı sahilinde kurulan ve Pazar günü hariç haftanın 6 günü 13.00-17.00 saatleri arasında hizmet verecek olan istasyondan isteyen tüm araç sahipleri yararlanabilecek.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : MERKEZ ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:29/A ÜNYE / Emniyet Müdürlüğü Karşısı

( Hükümet Caddesi Nazona Pastanesi yanı ) - 0 452 323 18 95

GÜNDÜZ-GECE : TİYALOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:15/D Ünye

( 20 Temmuz Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 03 27

Yayın Akışı