Başhekim KUTLU Bayram Mesajı yayınladı

Haber Tarih : 30/07/2020
Toplam Okunma : 138


Ünye Devlet Hastanesi başhekimi Tamer KUTLU Kurban Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

KUTLU mesajında :

"Birlik ve beraberliğimizin pekişeceği, kardeşlik, dostluk, sevgi ve saygı duygularını doyasıya paylaşacağımız bir Kurban Bayramı’nı daha hep birlikte, huzur içinde karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sağlıklı toplumu meydana getiren unsurlardan biri de milli birlik ve beraberlik ruhudur. Bayramlar, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturan, kardeşçe kucaklaştıran, milli birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren müstesna günlerdir.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak ilan edilen ve tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkileyen COVİD-19 salgını ile mücadelemizin kesintiye uğramaması için tüm vatandaşlarımıza bir kez daha maske ve sosyal mesafe kurallarına uymayı önemle hatırlatmak istiyorum.

 Halkımızın bayramı huzurlu ve sağlıklı bir ortamda geçirebilmeleri için bayram süresince fedakârca çalışan başta sağlık personelimiz olmak üzere bütün çalışanların, şifa bekleyen hastalarımızın ve tüm vatandaşlarımızın bayramlarını tebrik ediyor, tüm insanlığa huzur, barış ve sağlık getirmesini diliyorum. " İfadesini kullandı.

                                                                                                                          


Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ESER ECZANESİ

Saraçlı Mahallesi Orta Saraçlı Caddesi No:5/A Ünye

( Saraçlı Mahallesi Sanayi Cami Karşısı ) - 0 452 324 19 00

GÜNDÜZ-GECEYARISI : TEPE ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Tepeyolu Sokak No:45 Ünye

( Özel Çakırtepe Hastanesi Yanı ) - 0 452 324 76 06

Yayın Akışı