BAŞKAN KİBAR, FATSA'DA GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

Haber Tarih : 29/11/2020
Toplam Okunma : 346


İnsan odaklı belediyecilik anlayışıyla gönül ziyaretlerini sürdüren Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar, Kore Gazisi Mehmet Ünal(90) engelli kardeşler Halil, Umut ve Zübeyde Akman ile Mevlit(95) ve Gülhanım( 86) Beylik ailesini evlerinde ziyaret etti.

Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar Belediye Meclis Üyemiz Muharrem Okyay Sarıhan, Fatsa Sosyal Hizmet Merkez Müdürü Mehmet Ekici, Belediyemiz Sosyal Yardım Hizmetleri Müdürümüz Fatma Madran ile birlikte ilk olarak Saraytepe Mahallesi’nde 90 yaşındaki Kore Gazi’si Mehmet Ünal’ı ardından Hıdırbey mahallesinde ikamet eden engelli Akman kardeşleri ve son olarak Yassıtaş mahallesinde oturan Mevlüt ve Gülhanım Beylik’i ziyaret ederek gönül bağını güçlendirdi.

“GÖNÜL BAĞIMIZ HEP GÜÇLÜ”

Yapılan ziyaretler kapsamında gönül bağını güçlendirdiklerini ifade eden Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar, “ Bugün çok özel, anlamlı ve tecrübe paylaşımları yaptığımız ziyaretler gerçekleştirdik. Önce, Kore Gazimiz Mehmet Ünal amcamıza misafir olduk. Anılarını dinledik, hayır dualarını aldık. Ardından engelli Akman kardeşlerin kahve davetine icab ettik. Onların neşesi, yaşama enerjisi bizlere de güç verdi. Son olarak Yassıtaş mahallemizde Mevlüt dedemizi ve Gülhanım annemizi ziyaret ettik. Tecrübelerinden istifade ettik. Hayat tecrübeleri ile bizlere yol gösteren, büyüklerimizin gölgesi bile bize yeter. Allah büyüklerimize uzun ömürler versin, onları başımızdan eksik etmesin” dedi.

“HERKESİ SEVGİ VE MUHABBETLE KUCAKLIYORUZ”

Tüm insanları sevgi ve muhabbetle kucaklayan bir anlayışla görev yaptıklarını söyleyen Başkanımız Kibar, “ Bizler, yola çıkarken vatandaşlarımızla kurduğumuz bağı hiçbir zaman kopartmama sözü verdik. Hamdolsun, bu sözümüzü de tutuyoruz. Her geçen gün hemşerilerimizle çok daha güçlü bir gönül bağı oluşturuyoruz. Bizleri, sevgi ve muhabbetle karşılayan Ünal, Akman ve Beylik ailesine gönülden teşekkür ediyorum. Gönül belediyeciliği ile gönüllere dokunmaya devam edeceğiz. Rabbim, birliğimizi ve gönül bağımızı daim eylesin.” diye konuştu.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : BEŞLİOĞLU ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:7 Ünye

( Hükümet Caddesi Pera Pastanesi karşısı ) - 0 452 323 23 03

GÜNDÜZ-GECEYARISI : SAFA ECZANESİ

Liseler Mahallesi Niksar Caddesi No:51/A Ünye

( Niksar Caddesi 1 no.lu Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 323 07 08

Yayın Akışı