Fatsa'ya Sağlıklı Hayat Merkezi Yapılıyor

Haber Tarih : 21/05/2020
Toplam Okunma : 252


Ordu İl Sağlık Müdürü Dr.Mustafa KASAPOĞLU, özel hastane olarak hizmet vermekte iken 2012 yılında metruk olarak Müdürlüğümüze devredilen ve revizyon yapıldıktan sonra Fatsa’lı Hemşerilerimizin hizmetine sunulacak olan binada incelemelerde bulundu.

Tadilat işleri bittikten sonra Fatsa’nın bir sağlık kompleksine sahip olacağını belirten İl Sağlık Müdürü Dr.Mustafa KASAPOĞLU; “Sağlık kompleksimiz tamamlandığında Fatsa ilçemiz, İlçe Sağlık Müdürlüğü, 112 İstasyonu, Sağlıklı Hayat Merkezi, (Kanser Erken Teşhis Merkezi (KETEM), Verem Savaş Dispanseri ve Aile Sağlığı Merkezi olarak hizmet verecek güzel bir binaya kavuşacaktır. Bizlerde ilimize bir sağlık tesisi daha kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sağlık kompleksimizin Fatsa’ya kazandırılmasında emeği geçenlere Ordu halkı adına teşekkür ediyor, bu sağlık tesisinin Fatsa’lı hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ADA ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Niksar Caddesi No:86 Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 84 52

Yayın Akışı