GÜNDOĞDU: HASTALAR EVDE ÖLÜYOR...

Haber Tarih : 24/09/2020
Toplam Okunma : 593

Yoğun bakımda yer olmadığı için korona virüs hastalarının eve yollandığını belirten AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, bu hastalardan bazılarının hayatlarını kaybettiklerine dikkat çekti.


Bunu Sağlık İl Müdürünün çözmesi gerektiğini söyleyen Gündoğdu; “Ama bize geldiği veya sorun bildirdiği yok. Problemlerin çözülmesini bekliyoruz. Belli süre bakarız ve problemler çözülmüyorsa ne gerekiyorsa yaparız” diye konuştu.

 AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, korona virüs salgınıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ordu’da yoğun bakım yatak sayısının az olması nedeniyle korona virüs salgınında ölümlerin yaşandığını dile getiren Metin Gündoğdu, “Bir önceki Sağlık İl Müdürü Devlet Hastanesine ek yoğun bakım ünitesi yapılabilmesi için bana geldi, bende Sağlık Bakanlığımızla bunun gerçekleşmesi için gerekli görüşmeleri sağladım ve kaynak aktarıldı. Oraya ek yoğun bakım ünitesi yapıldı. Şimdi Yoğun Bakım Ünitesi ile ilgili sorunlar geliyor. Gürgentepe İlçe Başkanımdan gelen şikayet var. Yoğun bakımda yer olmadığı için korona virüs hastası eve yollanıyor ve hayatını kaybediyor. Bunu Sağlık İl Müdürü çözecek. Böyle bir sıkıntı var, bunu düzeltelim diyecek. Ama bize geldiği veya sorun bildirdiği yok. Yoğun Bakım yetersiz diye hiçbir bildirimi yok. Problemlerin çözülmesini bekliyoruz. Belli süre bakarız ve problemler çözülmüyorsa ne gerekiyorsa yaparız” diye konuştu.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TEZEL ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:9/B Ünye

( Bosch Bayi Yanı ) - 0 452 333 54 00

GÜNDÜZ-GECE : ZEYNEP ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:78 Ünye

( Atatürk Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 56 56

Yayın Akışı