Kadıneli Dokunuyordu Derneği Alp için seferber oldu

Haber Tarih : 25/06/2020
Toplam Okunma : 792

Ünye Kadın Eli Dokunuyordu Derneği Ankara’da özel bir hastanede lösemi tedavisi gören 3,5 yaşındaki Alp Çubukcu için Ünye Cumhuriyet Meydanı’na kan bağış aracını kuran Türk Kızılay’ına kök hücre ve kan bağışında bulundu.


Dernek Başkanı Ecz. Esra Gerçeker, “Ankara da tedavi gören Değerli arkadaşlarımızın biricik oğlu Alp Çubukcu için Kadıneli dokunuyordu derneği olarak kök hücre ve kan bağışında bulunduk. 26 Haziran akşamına kadar Ünye meydanda sürecek olan bağış kampanyası için tüm halkımızı davet ediyoruz.. Allah tüm evlatlarımızı anne babalarına bağışlasın,Allah’tan acil şifalar diliyoruz.”dedi.

Türk Kızılay Ünye Şube Başkanı İsmet Küçükoğlu ise tüm duyarlı vatandaşları kan ve kök hücre bağışı için davet ederek şunları kaydetti, “Kızılay dediğimizde akla ilk kan geliyor. Kan kısmı da en önemli hizmetlerinden birisi bu da kök hücre ve normal kan bağışı ile ilgili bir çalışma. Bugün burada Alp ve Alp’e benzer diğer çocuklar için Ünye’nin güzide derneklerinden olan Kadıneli Dokunuyordu Derneği başkanı ve mensupları kan bağışı ve kök hücre bağışı için buraya geldiler. Bu duyarlılıklarından dolayı onları tebrik ediyorum. Aynı duyarlılığı Ünye’nin diğer derneklerinden de bekliyoruz. Kan acil değil sürekli bir ihtiyaç aslında çok basit bir operasyon olmakla birlikte kök hücre üstüne Ünye halkımızdan daha çok bağış bekliyoruz. Çünkü kök hücre çok önemli eğer bir bağışçımız tutturabilirse kök hücreyi mutlu oluyor.Aynı duyar ve desteği gösterdiği için Kadıneli Dokunuyordu Derneğine çok teşekkür ediyoruz.Diğer dernekleri ve halkımızı bekliyoruz.”

Ünye KENT Haber


Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZLEM ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/1 A Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 321 11 66

GÜNDÜZ-GECE : VİTAMİN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No: 50/D

( 15 Temmuz Meydanı ) - 0 452 333 82 22

Yayın Akışı