Kasapoğlu, hastaneleri ziyaret etti

Haber Tarih : 08/09/2019
Toplam Okunma : 136

Kasapoğlu, hastaneleri ziyaret etti. İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, Ünye ve Akkuş Devlet hastanelerini ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.


Beraberinde Kamu Hastaneleri Başkanı Uzm. Dr. Mesut Saka ve Acil Sağlık Hizmetleri İlaç ve Tıbbi Cihaz Hizmetleri Başkanı Uzman Dr. Ali Altınbaş ile birlikte hastane ziyaretlerini gerçekleştiren İl Sağlık müdürü Dr.Mustafa Kasapoğlu, hastane idarecilerinden ilk olarak Hastanelerle ilgili bilgi alırken, sonrasında hizmet veren birimleri gezerek, yerinde gözlem yaptı.

Ünye Devlet Hastanesinde Başta Acil Servis olmak üzere Yoğun Bakım Üniteleri ve bazı servislerde incelemelerde bulunan İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, ziyarette Başhekim Vekili Murat Çiçek olmak üzere, hastane çalışanları , hasta ve yakınları ile sohbet etti.

Ünye Devlet Hastanesi ziyaretinin ardından Akkuş Devlet Hastanesine geçen İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ORAL ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:84 Ünye

( Çambaşı Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 92 97

GÜNDÜZ-GECE : BOŞCU ECZANESİ

Kale Mahallesi Niksar caddesi No:10 Ünye

( Niksar Caddesi Torunoğlu Pastanesi karşısı / TEB Bank yanı ) - 0 452 323 23 01

Yayın Akışı