Kaymakam Güney, Ramazan Bayramını kutladı.

Haber Tarih : 22/05/2020
Toplam Okunma : 113

Tüm Ünyelilerin ve İslam Aleminin Bayramını kutlayan Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney; “Milletçe hep beraber bir bayramı daha kutlayacak olmanın sevinç ve manevi hazzını hissetmekteyiz” dedi.


Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin GÜNEY, yaptığı yazılı açıklama ile tün Ünyelilerin ve İslam aleminin Ramazan Bayramını kutladı.

Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney yazılı olarak yaptığı açıklamada, “Bayramlar, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin pekişmesine vesile olan, sevinç ve kederlerin paylaşılarak manevi coşkunun yoğunlaştığı müstesna zaman dilimlerindendir. Milletçe hep beraber bir bayramı daha kutlayacak olmanın sevinç ve manevi hazzını hissetmekteyiz”dedi.

Tedbirlere hep birlikte uymalıyız

4 günlük sokağa çıkma yasağı ile ilgili konuşan Kaymakam Güney, “Arife gününden, bayramın son gününe kadar 23-24-25-25 Mayıs tarihlerinde ülke genelinde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Koronavirüs (Covid-19) salgınından vatandaşlarımızı korumak ve salgının yayılmasını engellemek amacıyla alınan tüm tedbirlere hep birlikte uymalıyız. COVİD-19 tedbirleri kapsamında bu bayram sevdiklerimiz ile bir araya gelemeyeceğiz. Uzun süredir çocuklarını, torunlarını kucaklayamayan büyüklerimiz üzülmesin. Gelecek bayramları hep birlikte kutlayabilmek için; sizlerin ve bizlerin sağlığı için bu bayram evlerimizdeyiz. Sağlıklı günlerde tekrar buluşacak, sevdiklerimize kucak dolusu sarılacağız. Çocuklarımız yine sokaklarımızı renklendirecek”diye konuştu.

Daha güzel ve sağlıklı yarınlarda buluşmak üzere

Kaymakam Güney açıklamasında şunları kaydetti, “Bu duygu ve düşüncelerle daha güzel ve sağlıklı yarınlarda buluşmak dileğiyle, Bayramın ülkemize, Aziz milletimize, güzel Ünye'mize ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diler, Ünyeli tüm vatandaşlarımızın ve kamu görevlisi arkadaşlarımın Ramazan Bayramını kutlar, sevgi ve saygılar sunarım.”

Ünye KENT Haber

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ADA ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Niksar Caddesi No:86 Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 84 52

Yayın Akışı