KORGAN KAPALI PAZAR PROJESİ’NDE SONA GELİNDİ

Haber Tarih : 24/08/2018
Toplam Okunma : 45


Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Korgan’ın önemli bir ihtiyacı olan pazar alanı eksikliğinin giderilmesi için yürütülen “Kapalı Halk Pazarı” projesinde sona gelindi.

 

VATANDAŞLARIN İHTİYAÇLARI DOĞRULTUSUNDA HAZIRLANDI

 

Başkan Enver Yılmaz, “Korganlı hemşehrilerimizin özlemle beklediği Kapalı Halk Pazarı Projesi’nde sona gelindi. Vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığımız proje ile esnaf kardeşlerimiz hem yaz hem de kış aylarında rahatlıkla alışveriş yapabilecekleri bir pazar alanına kavuşacak” dedi.

 

PROJENİN YÜZDE 90’I TAMAMLANDI

 

Projenin kısa sürede hizmete sunulacağını ifade eden Başkan Yılmaz, “Yüzde 90’ı tamamlanan ‘Kapalı Halk Pazarı’ projemizde binaların mantolama, çatı, iç ve dış sıva işlemleri ile perde duvar yapım işi tamamlandı. Kalan kısımlarda ise zemin beton döküm çalışmaları devam ediyor. Vatandaşlarımızın yazın tozdan kışın ise çamurdan kurtulacağı kapalı pazarımızı kısa sürede hizmetlerine sunacağız” diye konuştu.

 

MODERN VE KONFORLU BİR ALAN OLACAK

 

Toplam 2 bin 250 metrekare alan üzerine inşa edilecek kapalı halk pazarı içerisinde 66 adet tezgâh, bay ve bayan tuvaleti, şadırvan, mescit, bebek bakım odası ve zabıta odası yer alacak. Projenin hayata geçmesiyle birlikte vatandaşlar modern ve sağlıklı koşullarda alışveriş yapabilecek.


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ATİLA ADA ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/ B Ünye

( Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 99 99

Yayın Akışı