Pandemi konulu yarışma sonuçlandı.

Haber Tarih : 09/01/2021
Toplam Okunma : 636

Ordu Tabip Odası tarafından il genelindeki ilkokul 1. ve 2. sınıfta okuyan çocuklar arasında düzenlenen pandemi konulu yarışma sonuçlandı.


Ordu Tabip Odası Başkanı Uzm. Dr. Ali Coşkun şunları söyledi;

“Bilindiği gibi 1 ay önce Ordu Tabip Odası Yönetim kurulu olarak ilk okul 1. ve 2. Sınıfta okuyan çocuklarımız arasında ödüllü bir yarışma başlatmıştık. Yarışmanın konusu pandemide korunma tedbirlerini çocuk söylemi ile büyüklere hatırlatmaktı. Bunun için de yarışmaya katılan her çocuk çok kısa video çeksin, bize göndersin demiştik.

İlk 3 dereceye girenler belli oldu, ödülleri verildi

Ordu’nun dağlarından merkezine kadar birçok çocuğumuz yarışmaya katıldı. İlk 3 dereceye giren Çaybaşı İlçesi İlküvez Mahallesi, Gölköy İlçesi ve Akkuş ilçesinden 3 çocuğumuza ödül olarak birer iPad verdik, eğitimlerinde kullansınlar diye.

Diğer katılımcı yavrularımıza da, özenerek hazırladığımız Teşekkür Belgelerini takdim ettik. Çocuklarımız çok mutlu oldular, bizler onları öyle görünce daha da mutlu olduk.

İlküvez’deki çocuğumuza ödülünü ben takdim ettim, Gölköy’deki çocuğumuza ödülünü yönetim kurulumuz Üyesi Dr. Emre Gül verdi. Akkuş’taki çocuğumuza da ödülünü orada görev yapan kardeşimiz Dr. Engin Demir verdi.

Finansmanını biz karşıladık

Bu ödüllerin finansmanını da Tabip Odamızın bütçesinden değil, kişisel bütçemizden karşıladık. Kişisel bütçemiz ile tüm hekim kardeşlerimiz el ele verirsek çok daha güzel ve faydalı işler yapabiliriz. İnşallah böyle bir proje de bize nasip olur. “

Ünye KENT Haber

 

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ATİK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE

( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) - 0 452 333 50 51

Yayın Akışı