ÜNTİSAD hedefi büyük koydu.

Haber Tarih : 15/10/2020
Toplam Okunma : 869

ÜNTİSAD Başkanı Öznur Özkan Güdek, “ Dernek üyelerimiz ve ekibimizle birlikte Ünye’nin turizm alanında öne çıkması adına ne varsa yapıyor ve bundan mutlu oluyoruz" dedi.


Ünye Turizm İşletmecileri Otelciler, Restoranlar, Kafeler ve Seyahat Acentaları Derneği (ÜNTİSAD) Derneği Başkanı Öznur Özkan Güdek ve Başkan Yardımcısı Osman Duvar,  Genel Sekreter Osman Bay, Yeni yayın dönemini kutlamak ve Cumartesi günü yapacakları kahvaltıya davet için Oney Flash Fm Genel Yayın Yönetmeni Hakan KORKMAZ'ı ziyaret ettiler. 

Ünye’nin turizm alanında öne çıkması için çalıştıklarını ifade eden ÜNTİSAD Başkanı Öznur Özkan Güdek, ÜTSO tarafından  tur operatörlerinin Ünye’de ağırlandığını bu projenin Ünye ve Ordu turizmi için çok büyük bir adım olduğunu söyledi. Ünye Manyetik Kumunu önemsediğini ve 2021 yılında artan bir turizm ivmesi kazanacaklarını ifade eden Başkan GÜDEK , 2019 yılında gerçekleştirdikleri kongrenin ardından, tüm dünyayı etkisi altına alan Pandemi'nin Mart ayı itibarıyla ülkemizde de görülmesinden sonra  basınla bir araya gelemediklerini, ve bu nedenle ziyaretler gerçekleştiremediklerini anlattı. 

 17 Ekim 2020 Cumartesi günü  yönetim kurulu toplantısına davet etmek istediklerini ifade eden Başkan Öznur Özkan Güdek, “Pandemi dolayısıyla Ünye basını ile bir araya gelememiştik. Bu yönetim kurulu toplantımızla sizlerle bir arada olmak, Ünye turizmini değerlendirmek istiyoruz.” dedi.


 

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TEZEL ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:9/B Ünye

( Bosch Bayi Yanı ) - 0 452 333 54 00

GÜNDÜZ-GECE : ZEYNEP ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:78 Ünye

( Atatürk Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 56 56

Yayın Akışı