ÜNTİSAD Ünye sahillerinin temizlenmesine öncü oldu.

Haber Tarih : 01/09/2020
Toplam Okunma : 940


ÜNTİSAD Dernek Başkanı Öznur Özkan Güdek yaşanan aşırı yağışın ardından kirlenen Ünye sahilindeki 

birikintilerinin temizlenmesi için Ordu Büyükşehir Belediyesine talepte bulunduklarını  ve bugün itibarıyla bu talebin yerine getirildiğini belirterek  yaptığı yazılı açıklamada :

“Değerli basın mensupları, bildiğiniz üzere geçen hafta içerisinde Karadeniz bölgesine yağan yoğun yağmurlardan kaynaklı ilçemiz sahilleri de ciddi zarar görmüştü.

Bundan dolayı ÜNTİSAD Derneği olarak Ordu Büyükşehir Belediyesi’ne turizm işletmemizin ve halk plajlarımızın sahillerinin temizlenmesi ile ilgili talebi ilettik. Ordu Büyükşehir Belediyesi’nden gelen ekipler bugün itibariyle Çınarsuyundan başlayarak Ünye sahillerinin tamamını temizlemeye başladılar.

ÜNTİSAD derneği yönetimi olarak bizde yapılan temizlik çalışmalarını yerinde inceledi. Ordu Büyükşehir Belediye yetkililerine duyarlılıklarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Ünye’de de turizmin gelişmesi için elimizden geleni dün olduğu gibi bugün ve yarın da yapacağız. Bu arada Dereli’de yaşanan sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet dilerken geride kalan ailene sabır diliyoruz. İnşallah bölgemiz bir daha böyle olaylar doğal afetler yaşamaz.” Dedi.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : LALE ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:49/A Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 11 43

GÜNDÜZ-GECE : HAYAT ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:95 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 17 24

Yayın Akışı