Vali Sonel: “Ünye’de başarılı bir arkadaşımız var”

Haber Tarih : 27/06/2020
Toplam Okunma : 743

Ordu Valisi Tuncay Sonel, Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney için ne söyledi?


Sonel, “Ünye’ye geleceğiz. Orada başarılı bir arkadaşımız var; Kaymakamız olsun, diğer arkadaşlarımız olsun.Geleceğiz, göreceğiz, dolaşacağız. Gidilmesi gereken neresi varsa gidip yerinde göreceğiz” dedi.

Vali Tuncay Sonel, göreve başladığı Ordu’da ilk canlı yayına Ünye Oney Flash FM’de katılarak Ordululara açıklamalarda bulundu.

Vali Sonel, Gazeteci Musa Özgür Kıroğlu, Ali Öztürk ve Hakan Korkmaz’ın sunduğu “Haftanın Yorumu” programıyla Ordu’nun 19 ilçesinin valisi olacağını vurgulayan ve her ilçeye giderek dokunuşlar yapacağını ifade etti.

Konuşmasında Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney’in başarılı olduğunu ifade eden Vali Tuncay Sonel, şunları söyledi:

 “Ünye’ye geleceğiz. Orada başarılı bir arkadaşımız var; Kaymakamız olsun, diğer arkadaşlarımız olsun. Geleceğiz, göreceğiz, dolaşacağız. Gidilmesi gereken neresi varsa gidip yerinde göreceğiz. Ordu’nun 19 ilçesine tek tek gideceğiz. Bu son günümüze kadar devam edecek. Daha önceki görev yerlerinde olduğu gibi geriye dostluklarımız kalacak. Yapılanlar o şehirde kalıyor; dostluklar, güzellikler, tatlı anılar bizlere kalıyor.”

Ünye KENT Haber

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÖZLEM ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/1 A Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 321 11 66

GÜNDÜZ-GECE : VİTAMİN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No: 50/D

( 15 Temmuz Meydanı ) - 0 452 333 82 22

Yayın Akışı