ZABITA EKİPLERİNDEN SIKI DENETİM

Haber Tarih : 24/12/2020
Toplam Okunma : 885


Salgının yayılmasını önlemek ve vatandaşların sağlığını korumak için büyük mücadele veren Altınordu Belediyesi, çalışmalarını ilk günkü ciddiyetiyle sürdürüyor. Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde bulunan esnaf ve pazar yerlerinde düzenli olarak maske ile sosyal mesafe denetimleri gerçekleştiriyor. Ayrıca ekipler, gıda satışı yapan işyerlerini hijyen kurallarına uyup uymadıkları konusunda sıkı takibe alıyor.

PAZARLARDA ALIŞVERİŞ KORONA TEDBİRLERİ ÇERÇEVESİNDE YAPILIYOR

Altınordu Belediyesi Zabıta ekipleri her haftanın belirli günlerinde düzenli olarak kurulan Pazarlarda sıkı denetimlerine devam ediyor. Ekipler ilk olarak, pazarcı esnafı ve pazara gelen vatandaşlara maske, mesafe ve hijyen kuralları ile ilgili bilgilendirmelerde bulunuyor. Daha sonra, pazar yerine girişte ateşleri ölçülen vatandaşlar kontrollü bir şekilde pazara alınıyor.

Altınordu Belediyesi Zabıta ekiplerinin özverili çalışmalarını takdirle karşılayan esnaf ve vatandaşlar uygulamadan ve denetimlerden memnun olduklarını ifade ettiler.

BAŞKAN AŞKIN TÖREN; "KURALLARA UYMAMIZ HAYATİ ÖNEME SAHİPTİR"

Pandemi sürecinin en başından beri mücadeleyi ve tedbiri en üst seviyede tuttuklarını belirten Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, toplum sağlığını korumak adına belediye ekiplerinin tedbir ve denetimleri büyük titizlikle sürdürdüğünü ifade etti. Başkan Aşkın Tören, "Bugüne kadar alınan tedbirlere hassasiyetle uyan hemşehrilerimize sabırları, dikkat ve özenleri için teşekkür ediyorum. Salgınla mücadelemizin başarıyla sonlanıncaya kadar hemşehrilerimize maske, mesafe ve hijyen kurallarına hem kendi sağlıkları hem de toplum sağlığını korumak adına uymaya devam etmelerinin hayati öneme sahip olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum" dedi.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ATİK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE

( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) - 0 452 333 50 51

Yayın Akışı