Zahide YETİŞ Ünyeli bayanlara cilt bakım kreminin tanıtımı yaptı.

Haber Tarih : 10/02/2019
Toplam Okunma : 227


Ünye’de bir otelin salonunda gerçekleşen programda Zahide Yetiş cilt bakımı konusunda bayanlara tavsiyelerde bulundu.

Ünye’ye daha önce de geldiğini ifade eden Yetiş, “Ünye’ye yaklaşık 12-13 yıl önce gelmiştim. Güzelleşmiş, büyümüş. Ben İzmirliyim Ünye’yi İzmir’e benzettim. Sahil çok güzel olmuş, burada ki gençler, insanlar çok şanslı.”dedi.

Zahide Yetiş Ünye’de olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Uzun zamandır kadın kuşağında program çekiyoruz ve sağlıkla ilgili bir iş yapıyoruz. Sağlık da en kıymetli, en önemli, en özenli olunması gereken program tarzı bence. Çünkü herkes size inanıp güvenip, sağlığını emanet ediyor bazen. Siz "Bunu yapmayın" dediğinizde yapmıyor. Çok büyük bir sorumluluk. O yüzden hem işin ciddiyetinin hem de işin keyfinin farkındayız. Hem bugüne layık olmaya çalışıyoruz, hem bu güven için daha da iyi şeylerle ekranda olmaya çalışıyoruz.”dedi.

Yetiş Programda, “Bütün Dermatologlar CeraVe yazabiliyor. Pahalı da değil eczane satışı var. Kendim de kullanıyorum ve çok memnunum. Bütün bayanlara da tavsiye ederim. Cildin nemlendirilmesi çok önemli ve sadece elimiz, yüzümüz değil tüm vücudumuzun nemlendirilmesi gerekir. Cilt nem istiyor. Cildimizin nemli mi yoksa kurumu olduğunu evde yapabileceğimiz çok basit yöntemlerle görebiliriz. Eğer vücutta nem yoksa vücudumuz kırışmaya başlıyor. Bu yüzden vücudu su ile içerden beslerken dışarıdan ise kremle beslemek gerekiyor. Biz CeraVe’yi öneriyorum. Çünkü denedim gördüm ve gayet memnunum. Cerave2nin en büyük özelliği ise 24 saat etkili olması. Bu krem derinin altına geçtiği andan itibaren nüfuz ediyor ve yavaş yavaş derinin içinde çoğalmaya başlıyor. Çoğaldıkça nem de devam ediyor. O yüzden çok kıymetli ve o yüzden bunu anlatmaya çalışıyorum” diye konuştu.

Programda Televizyon program yapımcısı ve Sunucusu Zahide Yetiş’e eşlik eden Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatolog Nalan Saraç ise cilt bakımı ile ilgili Ünyeli bayanlara tavsiyelerde bulundu.

Konuşmaların ardından Ünyeli bayanlar Yetiş’e merak ettikleri konularda sorularını yönettiler. Ayrıca programda CeraVe tanıtım broşürleri ve deneme ürünleri dağıtıldı.

Ünye KENT Haber

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ESER ECZANESİ

Saraçlı Mahallesi Orta Saraçlı Caddesi No:5/A Ünye

( Saraçlı Mahallesi Sanayi Cami Karşısı ) - 0 452 324 19 00

Yayın Akışı