2020 Yılının En İyi Makalesi Ödülünü Alan Öğretim Üyesine Rektör Akdoğan’dan Tebrik

Haber Tarih : 17/12/2020
Toplam Okunma : 833


Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan 2020 yılında yayınlanan en iyi makale ödülünü alan Doç. Dr. Dilek Küçük Alemdar’ı makamında kabul etti.

Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı öğretim üyesi Doç. Dr. Dilek Küçük Alemdar, Journal of Emergency Nursing dergisinde yayınlanan makalesi ile “Emergency Nurses Association ve Journal of Emergency Nursing” tarafından “2020 Yılında Yayınlanan En İyi Makale Ödülü”ne layık görüldü.

Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nülüfer Erbil ve Doç. Dr. Dilek Küçük Alemdar’ı makamında kabul eden Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan, “Üniversitemiz öğretim üyesi Doç. Dr. Dilek Küçük Alemdar’ın gerçekleştirmiş olduğu nitelikli bilimsel çalışmasının ardından “2020 Yılında Yayınlanan En İyi Makale Ödülü”nü alması, Üniversitemizin hem uluslararası arenada tanınırlığının hem de bilim dünyasında bir adım daha öne çıktığının önemli bir göstergesidir. Bilimsel çalışmalar yürüten tüm araştırmacılarımıza örnek teşkil edeceğine inandığım bu başarısından dolayı kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

ODÜ Basın

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TELCİOĞLU ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21 Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 28 21

GÜNDÜZ-GECEYARISI : BURUNUCU ECZANESİ

Burunucu Mah. Orkide Sokak No:5

( Devlet Sahil Yolu - Eski Devlet Hastanesi Arkası ) - 0 452 323 03 03

Yayın Akışı