BAŞKAN TAVLI’DAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TOKGÖZ’E ZİYARET

Haber Tarih : 24/11/2020
Toplam Okunma : 451

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Mehel, Belediye Meclis Üyeleri Ercan Yıldırım ve Rıfat Köylü ile birlikte Ünye Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz’ü ziyaret etti.


Milli Eğitim Müdürü Tokgöz, “Başkanımız bizlere hertürlü desteği vermekte"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, Ünye Belediyesi’nin özel günlerde ve yıl içerisinde ki birçok eğitim faaliyetinde Milli Eğitim Müdürlüğüne her türlü desteği verdiğini belirterek, bu konuda ki hassasiyetinden dolayı Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’ya teşekkür etti.

Başkan Tavlı, “Öğretmenlerimize Ülkemizin Geleceği Adına Güvenimiz Tam”

Ziyarette konuşan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Türkiye’nin her geçen gün her alanda daha da güçlü bir ülke haline geldiğini ve hedeflerine emin adımlarla ilerlerken en büyük katkının eğitimcilere ait olduğunu kaydetti.

Başkan Tavlı, “Ülkemizin 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşabilmesi; vatanperver, bilinçli, milli ve manevi değerlerimizi özümsemiş nesiller yetişmesine bağlıdır. Tarih yazacak bu nesiller ise aynı değer ve yargıları benimseyebilmiş öğretmenlerimizin varlıklarıyla olacaktır. Bu kutsal yolda bizlerin, kıymetli öğretmenlerimize güveni ve desteği tamdır. Bu vesileyle bu önemli günde öğretmenlik görevini aşkla, şevkle yerine getiren öğretmenlerimizin “24 Kasım Öğretmenler Günü´nü” içtenlikle kutluyor, başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve mukaddes görevlerini icra etmek uğruna şehit düşen kahraman öğretmenlerimiz olmak üzere ebediyete intikal eden tüm ilim, irfan bekçilerine Allah’tan rahmet diliyorum.” diye konuştu.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : BEŞLİOĞLU ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:7 Ünye

( Hükümet Caddesi Pera Pastanesi karşısı ) - 0 452 323 23 03

GÜNDÜZ-GECEYARISI : SAFA ECZANESİ

Liseler Mahallesi Niksar Caddesi No:51/A Ünye

( Niksar Caddesi 1 no.lu Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 323 07 08

Yayın Akışı