Çocuklar evlerinde ziyaret edildi, hediyeler verildi

Haber Tarih : 23/04/2020
Toplam Okunma : 289


İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, “uruk geçen bayramda bize gelemeyen öğrencilerimize biz gittik, ziyaret etik. Bütün çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum” diye konuştu.

Her yıl tüm Türkiye’de olduğu gibi Ünye’de coşku ile kutlanan TBMM'nin Kuruluş Yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın bu yıl ki 100. yıldönümüKoronavirüs tedbirleri kapsamında buruk kutlanıyor.

Çocuklar evlerinde ziyaret edildi, hediyeler verildi

Kutlamalar Cumhuriyet Meydanı’ndaki kısıtlı katılımla başladı, buradaki törenin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz beraberindeki Milli Eğitim mensuplarıyla sağlı çalışanı oldukları için koronavirüs tedbirleri kapsamında Öğretmenevinde kalan sağlık çalışanlarının çocuklarını, şehit ve gazi çocuklarını, ÖNEM projesi kapsamındaki öğrencileri evlerinde ziyaret ederek bayramını kutladılar, hediyeler verdiler. Heyet, ayrıca doğum günü 23 Nisan olan çocuklara evlerinde sürpriz doğum günü düzenlediler.

Onlar okula gelemeyince biz evlerine gidelim dedik

Ünye Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz yaptığı açıklamada, “TBMM’nin açılışının ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olması nedeniyle öğrencilerimizi ziyaret ediyoruz. Ülkemizin ve dünyanın yaşamış olduğu süreçte okullarımız öğrencilerimizden uzak durumda. Dolayısıyla öğrencilerimiz okullarına gelemeyince biz öğrencilerimize gidelim, dedik. Bu manada bugün ilçemizde belirlenen öğrencilerimizi ziyaret ediyoruz.”dedi.

Bu yıl ki bayramımızı buruk geçiriyoruz..

Bu yıl buruk bir bayram geçirdiklerini ifade eden Tokgöz, “İnşallah bu süreci atlatacağız. Buruk bir bayram geçiriyoruz. Bütün çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum”diye konuştu.

Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TEZEL ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:9/B Ünye

( Bosch Bayi Yanı ) - 0 452 333 54 00

GÜNDÜZ-GECE : ZEYNEP ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:78 Ünye

( Atatürk Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 56 56

Yayın Akışı