Fatsa’daki okulda eğitim devam ediyor

Haber Tarih : 13/10/2020
Toplam Okunma : 641

Fatsa’da bir ilkokulda görev yapan öğretmen ile bir öğrencisinde koronavirüse rastlandığı için sınıfta bulunan öğrencilerin karantina altına alındığı haberinin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.


Fatsa’da bir ilkokulda görev yapan öğretmen ile bir öğrencisinde koronavirüse rastlandığı için öğretmenle ders verdiği sınıfta bulunan öğrencilerin karantina altına alındığı haberinin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Fatsa ilçesinde bulunan Dumlupınar İlkokulu'nda, 1 öğretmen ve 1 öğrencide koronavirüs tespit edildiği ve öğretmen ile sınıftaki öğrencilerin karantina altına alındığı ile ilgili olarak Dumlupınar İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Tülay Demirbaş yaptığı açıklamada; "Tüm Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 ile ülke olarak mücadele ediyoruz.Birçok vatandaşımızda bu süreci geçirmiş ve geçirmeye devam etmektedir.Dumlupınar İlkokulu olarak okulumuzda görev yapan bir öğretmenimizin geçen hafta yapılan testi pozitif çıkmıştır. Öğretmenimiz tedbir amaçlı gözlem altındadır. Pozitif çıkan öğretmenimiz eğitim veremediğinden dolayı öğrencileri de evlerindedir. Öğrencilerimizde herhangi bir olumsuzluk söz konusu değildir. Yüz yüze eğitim öğretim başladığından bu yana tüm sağlık önlemleri alınmıştır. Velilerimizi endişelendirecek bir sorun yoktur. Eğitim öğretim devam etmektedir" ifadelerini kullandı.


TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ATİK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE

( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) - 0 452 333 50 51

Yayın Akışı