Fizik dalında "Türkiye Üçüncüsü" Milli İrade Ortaokulu öğrencilerinden ziyaret.

Haber Tarih : 27/12/2020
Toplam Okunma : 694


14.TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması kapsamında aralık ayı başında gerçekleştirilen Türkiye Finallerinde yapılan sunumlar sonucunda "Havalı Sınıflar İle Başarımız Artsın" isimli proje ile Fizik dalında "Türkiye Üçüncüsü" olarak Ordu İli'ne büyük bir başarı getiren Milli İrade Ortaokulu öğrencileri Kerem Ergül ve Duğhan Akyürek, beraberlerinde danışman öğretmenleri Hafize Nuray Ulutaş ve Okul Müdürü Erkut Şahin ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü'ne ziyarette bulundular.

YApılan açıklamada : "14.TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması kapsamında Samsun bölge sergisinde Ordu ilimizi 4 proje ile temsil eden Okulumuz, yapılan sunumlar sonucu elde ettiği 3 Birincilik ile rekor bir başarıya ulaşmanın gururunu yaşamıştı.

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Türkiye Finallerinde yapılan sunumlar sonucunda "Havalı Sınıflar İle Başarımız Artsın" isimli proje ile Fizik dalında "Türkiye Üçüncüsü" olmanın büyük gururunu yaşıyoruz.

Bu başarının elde edilmesinde büyük emek veren Proje Danışman Öğretmenimiz Hafize Nuray ULUTAŞ ve projelerde görev alan öğrencilerimizi bir kez daha tebrik ediyoruz. Ziyaretten ve öğrencilerimizin bu güzel başarılarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Müdürümüz başarılı öğrencilerimizi tebrik ederek onları ödüllendirdi. Müdürümüz Öğrencilerle sohbet ederek öğrencilerin talepleri ve proje çalışmaları konusunda bilgi alarak her zaman destek vereceği konusunda değerlendirmede bulundu."

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TELCİOĞLU ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21 Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 28 21

GÜNDÜZ-GECEYARISI : BURUNUCU ECZANESİ

Burunucu Mah. Orkide Sokak No:5

( Devlet Sahil Yolu - Eski Devlet Hastanesi Arkası ) - 0 452 323 03 03

Yayın Akışı