HAYIRSEVER İŞADAMIN’DAN KORGAN’A OKUL

Haber Tarih : 31/10/2020
Toplam Okunma : 842

Hayırsever iş insanı Mehmet ALTUNKILIÇ tarafından Korgan ilçesinin Yenipınar Mahallesi'nde yaptırılacak olan 12 derslikli okul binasının temeli, düzenlenen törenle atıldı.


Törende konuşma yapan Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞLU, "Geçmişten bugüne eğitime yatırım yapan hayırseverlerimize teşekkür ediyorum. Bundan sonra da Ordu'nun hayırseverliğini örnek olarak anlatmaya devam edeceğiz." dedi. Ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşmasında eğitime yapılan yatırımın önemine dikkat çeken Müdür Mehmet Fatih VARGELOĞLU, "İnşallah burada memleketimizin geleceğinde güzel roller alacak nesiller yetişecek. Ordu'daki, iyilik hareketi, Korgan'da Mehmet Bey ile başladı. Şu anda Eğitim Kenti Ordumuzda, 5 hayırseverimizle benzer projelere imza attık. Sayın Valimizin önderliğinde 7 hayırseverimizle daha okul yapımına başlayacağız. Bu harekete öncülük eden Temel Eğitim Genel Müdürümüz Sayın Cem GENÇOĞLU başta olmak üzere hayırseverimize ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum." diyerek sözlerini tamamladı.

Hayırsever İş İnsanı Mehmet ALTUNKILIÇ ise törende yaptığı konuşmada, "Burada gelecek nesiller yetiştirecek okulumuzun temel atma töreni için bir araya geldik. Allah tamamlamayı nasip etsin. Arkamızdan gelen nesillere de daha iyilerini yapmak nasip olur inşallah." dedi.

Konuşmaların ardından Vali Yardımcısı Zafer KARAMEHMETOĞLU, Korgan Kaymakamı Yunus Emre ŞAHİN, Korgan Belediye Başkanı Tuncay KİRAZ ve İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞLUİle birlikte butona basarak, 12 derslikli okulun temeline beton dökümünü gerçekleştirildi.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TELCİOĞLU ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21 Ünye

( Ünye Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 28 21

GÜNDÜZ-GECEYARISI : BURUNUCU ECZANESİ

Burunucu Mah. Orkide Sokak No:5

( Devlet Sahil Yolu - Eski Devlet Hastanesi Arkası ) - 0 452 323 03 03

Yayın Akışı