İhtiyaç Sahibi Öğrenciler İçin Giysi Mağazası Açıldı

Haber Tarih : 04/04/2019
Toplam Okunma : 305

Ordu Üniversitesinde yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında, ihtiyaç sahibi öğrencilerin ücretsiz yararlanabileceği giysi mağazası hizmete sunuldu.


Ordu Üniversitesinde yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında, ihtiyaç sahibi öğrencilerin ücretsiz yararlanabileceği giysi mağazası hizmete sunuldu.

Üniversitenin morfoloji binasındaki mağazanın açılışına Rektör Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tevfik Noyan, akademik personel ve öğrenciler katıldı.

Yarılgaç, burada yaptığı konuşmada, yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilk olarak yerleşke içerisinde belirlenen noktalara üniversite personeli ve öğrencileri tarafından 900 kıyafet bırakıldığını söyledi.

Daha sonra ön kontrolü yapılan ve giyilebilecek durumdaki kıyafetlerin morfoloji binasında açılan "Giysi Dünyası" adlı mağazada toplandığını belirten Yarılgaç, "Giyilebilecek durumda olan temiz ve ütülenmiş kıyafetler burada reyonlara yerleştirildi. Ayrıca mağazada hiç giyilmemiş giysiler de yer aldı. Tüm ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz, hafta içi 15.00-17.00 saatleri arasında mağazadan yararlanabilecek." dedi.

Yarılgaç, Ordu Üniversitesinin bilimsel çalışmalar üreten, dinamik yapısını sağlamlaştıran, sosyal bilincini oraya koyan yurttaş odaklı projeler de üreterek toplumsal duyarlılıkla hareket ettiğini kaydederek, bu tür çalışmalarda emeği geçen tüm personel ve öğrencileri kutladı.


Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : YAMANER ECZANESİ

Fevzi Çakmak Mahallesi Onur Sokak No:33 Ünye

( Fevzi Çakmak Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 40 75

GÜNDÜZ-GECE : CAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Sokak No:22/B Ünye

( Eski Pazar Yeri - Merkez Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 543 323 95 72

Yayın Akışı