İNGİLİZCEYİ BU PROJE İLE ÖĞRENECEKLER

Haber Tarih : 08/11/2018
Toplam Okunma : 127


    Türkiye Sakatlar Derneği Ünye Şubesi’nde üyeler, Ekonomik Sosyal Araştırma ve Kalkınma Derneği’nin (ESAK) “Benim Bir Engelim Bir de Yabancı Dilim Var” projesi ile İngilizceyi öğreniyor.              

            Türkiye Sakatlar Derneği Ünye Şubesi’nde Pazartesi başlayan İngilizce derslerine dernek üyelerinin ve vatandaşların katılımı yoğun olurken, ESAK Başkanı Hasan Şimşek burada bir açıklama yaptı. ESAK Başkanı Hasan Şimşek yaptığı konuşmada, projenin önemine dikkat çekti. “ Değerli kardeşlerimiz, Ekonomik Sosyal Araştırma ve Kalkınma Derneği’nin, Ünye Engelliler Derneği ile işbirliği içinde hazırlamış olduğu “Benim bir engelim, bir de yabancı dilim var” projesi İçişleri Bakanlığı’ndan geçti. Bugün bu projenin derslerine başladık. Öğretmenimiz Mehmet Çolakoğlu, 6 ay boyunca İngilizceyi öğretmek için gayret gösterecek. İngiltere’de nasıl İngilizce öğreniliyorsa aynı metotlarla burada da bu çalışmalar yürütülecek. İnşallah burada İngilizceyi iyi seviyede öğrenecek olan kardeşlerimiz olacak. Bu proje sayesinde örnek olarak bir veya iki kişi Ünye Belediyesi’nin Kültür Yolu projesinde ya da Bakanlık kadrolarında İngilizce bildikleri için istihdam edilebilecekler” şeklinde konuştu. Başkan Şimşek’in ardından Proje Koordinatörü İngilizce Öğretmeni Mehmet Çolakoğlu projenin 72 saat ders anlatımıyla sonlanacağını söyledi.
Türkiye Sakatlar Derneği Ünye Şubesi’nde üyeler, Ekonomik Sosyal Araştırma ve Kalkınma Derneği’nin (ESAK) “Benim Bir Engelim Bir de Yabancı Dilim Var” projesi ile İngilizceyi öğreniyor.
Türkiye Sakatlar Derneği Ünye Şubesi’nde Pazartesi başlayan İngilizce derslerine dernek üyelerinin ve vatandaşların katılımı yoğun olurken, ESAK Başkanı Hasan Şimşek burada bir açıklama yaptı.

    ESAK Başkanı Hasan Şimşek yaptığı konuşmada, projenin önemine dikkat çekti.  “ Değerli kardeşlerimiz, Ekonomik Sosyal Araştırma ve Kalkınma Derneği’nin, Ünye Engelliler Derneği ile işbirliği içinde hazırlamış olduğu “Benim bir engelim, bir de yabancı dilim var” projesi İçişleri Bakanlığı’ndan geçti.

    Bugün bu projenin derslerine başladık. Öğretmenimiz Mehmet Çolakoğlu, 6 ay boyunca İngilizceyi öğretmek için gayret gösterecek. İngiltere’de nasıl İngilizce öğreniliyorsa aynı metotlarla burada da bu çalışmalar yürütülecek. İnşallah burada İngilizceyi iyi seviyede öğrenecek olan kardeşlerimiz olacak. Bu proje sayesinde örnek olarak bir veya iki kişi Ünye Belediyesi’nin Kültür Yolu projesinde ya da Bakanlık kadrolarında İngilizce bildikleri için istihdam edilebilecekler” şeklinde konuştu.

    

Başkan Şimşek’in ardından Proje Koordinatörü İngilizce Öğretmeni Mehmet Çolakoğlu projenin 72 saat ders anlatımıyla sonlanacağını söyledi.


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ATİLA ADA ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/ B Ünye

( Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 99 99

GÜNDÜZ-GECE : TİYALOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:15/D Ünye

( 20 Temmuz Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 03 27

Yayın Akışı