MEB'den Öğrencilere Kitap Desteği

Haber Tarih : 31/12/2020
Toplam Okunma : 917


Ölçme Değerlendirme Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünce EBA erişimi olmayan öğrenciler için EBA' da yayımlanmış olan fasiküller ve kazanım değerlendirme testlerinden oluşan 20.016 adet kitap ilimiz genelindeki öğrencilere dağıtıldı. Bu kitapların 5.561 adedi "1000 Okul Projesi " kapsamında bulunan ilimizdeki 12 Mesleki Teknik Anadolu Lisesine gönderildi.

Bu kapsamda Altınordu ilçesi Fatih Anadolu Lisesinde kitap dağıtım töreni düzenlendi. Törene İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Olgun KÜÇÜK, Şube Müdürleri Ayfer ORAL AYDIN ve Volkan DEMİR ile birlikte 19 ilçemizin İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Şube Müdürleri ve idarecileri katıldı. Kaynak kitaplar öğrencilerimize ulaştırılmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinden idarecilere teslim edildi.

Müdürümüz, "Sınıf düzeylerine göre ilimiz genelinde belirlenen EBA erişimi olmayan öğrencilerimize ulaştırılması için 20.016 adet kitabı yetkililerimize teslim ediyoruz. Emeği geçen herkese Eğitim Kenti Ordu adına teşekkürlerimi sunuyor, öğrencilerimizin bu kaynaklardan en verimli şekilde istifade etmelerini temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.


TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

Yayın Akışı