Müdür VARGELOĞLU, İlçe Ziyaretlerine Kumru İle Devam Etti

Haber Tarih : 01/07/2020
Toplam Okunma : 593


l Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞLU, eğitim öğretim durumunu, eğitim yatırımlarımızı ve yürütülen çalışmaları yerinde görmek üzere ilçe ziyaretlerini sürdürürken, Kumru ilçesine gerçekleştirdiği ziyarette, okul/kurumlarda incelemelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Hizmetleri Şubesinden sorumlu Şube Müdürü Erol BAŞAR'ın beraberinde bulunduğu ilçe ziyaretinde, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ilk olarak Kumru İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Ziyarette, Kumru İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat EVİN ve idarecilerden ilçenin eğitim öğretim durumu, eğitim yatırımlarımız, yürütülen faaliyetler ve planlanan çalışmalar konusunda brifing alan Müdür Mehmet Fatih VARGELOĞLU, büroları ziyaret ederek, talep ve ihtiyaçları dinledi. Personellerle sohbet ederek, hal ve hatırlarını sordu.

İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ziyaretinin ardından, okul/kurumlarda bir dizi ziyaretlerde bulunan Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, okullarda incelemelerde bulunarak, fiziki durumu yerinde görürken, yürütülen eğitim öğretim çalışmaları ile ilgili idarecilerden bilgi aldı. Spor salonu, derslik, pansiyon, yemekhane ve kütüphanelerde incelemelerde bulunarak, yapılması gerekenlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ilçe ziyaretinde okul müdürleri ile bir araya gelerek talep ve ihtiyaçları dinledi. Okul Müdürleri ile sosyal mesafe kuralları kapsamında toplantıda buluşan Müdür Mehmet Fatih VARGELOĞLU, "Bakanlığımız 2023 Eğitim Vizyonu bizler için en güzel rehber. Sizlerden istediğim bu vizyon çerçevesinde projeler üretip, uygulamaya konmasıdır. Bir okuldaki iyi uygulamayı diğer okula da taşıyalım, ortak projeler üretelim." dedi.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : MERKEZ ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:29/A ÜNYE / Emniyet Müdürlüğü Karşısı

( Hükümet Caddesi Nazona Pastanesi yanı ) - 0 452 323 18 95

GÜNDÜZ-GECE : TİYALOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:15/D Ünye

( 20 Temmuz Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 03 27

Yayın Akışı