Müdür VARGELOĞLU, Korgan'da Okul Müdürleri İle Buluştu

Haber Tarih : 11/10/2020
Toplam Okunma : 503


İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ilçe ziyaretleri kapsamında Korgan ilçesine gerçekleştirdiği ziyarette, bir dizi programlara katıldı.

Programla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Korgan ilçe ziyaretinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Murtaza ALAN ve idarecilerden 2023 eğitim vizyonu kapsamında ilçede yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri ve ilçede planlanan çalışmalar ile onarım ve tadilatlar konusunda brifing aldı. Talep ve ihtiyaçlar konusunda değerlendirmelerde bulundu.

Korgan'da gerçekleştirilen programların ardından sosyal mesafe kuralları dikkate alınarak Müdürlüğümüze bağlı resmi ve özel okul/kurum müdürleri buluşan Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, okul müdürlerinden beklentilerini dile getirirken, eğitim-öğretim yılı başından itibaren yapılması gereken planlamanın önemine değindi. Okul Müdürlüğü görevine yeni başlayanlara hayırlı olsun temennisinde bulunarak, başarı dileğinde bulunan Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, "Eğitim bir gönül işi ve aynı zamanda ekip ruhuyla çalışmayı gerektiren bir iştir. Gayemiz birlikte daha kaliteli bir eğitime yolculuk. İşimize heyecanla yaklaşmamız, heyecanımızı diri tutmamız, mesleğe yeni başlayanlar öğretmenlerle yakından ilgilenip iletişimi açık tutmamız, onların motivasyonlarını en üst seviyeye çıkarmamız gerekir. Okul ve kurumlarda birlik ve beraberliğin, istişarenin, personel, öğrenci ve veliye değer vermenin, ekip ruhu oluşturmanın eğitimin seviyesinin yükselmesinde etkisi yüksektir." diye konuştu.

2020-2021 eğitim öğretim yılında ihtiyaç ve taleplere ilişkin istişarede bulunulan toplantıda, uzaktan ve yüz yüze eğitim süreci, okullarda yapılması gereken rehberlik çalışmaları ve ders programı planlamaları konusunda değerlendirmelerde bulunan Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, okul müdürleri ile ayrı ayrı tanışarak, okullarını ziyaret edeceğini, 2023 eğitim vizyonu kapsamında yapılan çalışmaları yerinde göreceğini dile getirdi.

Toplantıda önemli notlar aldığını ifade eden Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, yapılacak çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulunmasının ardından toplantı sona erdi."

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : SAĞLIK ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Büyük Cami Karşısı No:10 Ünye

( Büyük Cami Karşısı ) - 0 452 323 15 09

Yayın Akışı