Müdür VARGELOĞLU, Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor

Haber Tarih : 29/09/2020
Toplam Okunma : 476


İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞLU beraberinde , 2020-2021 eğitim öğretim yılına yönelik planlanan faaliyetleri ve eğitim yatırımlarımıza yönelik yapılan onarım tadilat çalışmalarını yerinde görmek üzere gerçekleştirdiği okul ziyaretlerine Altınordu'da devam etti.

Altınordu ilçesindeki okul ziyaretlerine Boztepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile başlayan Müdür Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ardından Altınordu Penbe - İzzet Şahin Güzel Sanatlar Lisesi'ni ziyaret ederek, idarecilerden yürütülen faaliyetler ve uzaktan eğitim süreci konusunda bilgi aldı.

Okul ziyaretlerinde yönetici ve öğretmenlerle bir araya gelerek, tanışma fırsatı bulduğunu belirten İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞLU, "Eğitim bir gönül işi ve aynı zamanda ekip ruhuyla çalışmayı gerektiren bir iştir. Okul ve kurumlarda birlik ve beraberliğin, istişarenin, personel, öğrenci ve veliye değer vermenin, ekip ruhu oluşturmanın eğitimin seviyesinin yükselmesinde etkisi yüksektir." diye konuştu. Ayrıca, eğitimin geleceğimiz için ne kadar önemli olduğunu vurgulayan Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Bakanlığımız 2023 Vizyon Belgesi ışığında çalışmalarımız hızla devam ediyor. Çocuklarımızı özellikle sanata, spora, kültürel faaliyetlere yönlendirelim. Her bir öğrencimize farklı etkinliklerde rol verelim ve kendini gerçekleştirme fırsatını tanıyalım. " dedi. Öğretmelerle tek tek sohbet eden Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, talep ve ihtiyaçları dinleyerek, kendisine iletilen konuları tek tek not aldı ve giderilmesi noktasında değerlendirmelerde bulundu.

Okul Müdürleri ve öğretmenler ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederken, ilimiz eğitimine vermiş olduğu destek ve katkıdan dolayı Müdür Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na teşekkür ettiler.

Toplantının ardından okullarda kurulan bölümleri ziyaret ederek, yürütülen faaliyetleri yerinde gören Müdür Mehmet Fatih VARGELOĞLU, yapılan atölye çalışmaları ile ilgili bilgi aldı. Çalışmalarından dolayı öğretmelere teşekkür ederek, kolaylıklar diledi. Boztepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesindeki anasınıfında yüz yüze eğitim alan öğrencilerle bir araya gelerek, sohbette bulundu.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : SAĞLIK ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Büyük Cami Karşısı No:10 Ünye

( Büyük Cami Karşısı ) - 0 452 323 15 09

Yayın Akışı