ODÜ’de uzaktan eğitim başlıyor

Haber Tarih : 23/03/2020
Toplam Okunma : 213

Koronavirüs salgını nedeniyle öğretime ara veren ODÜ’de 30 Mart Pazartesi günü uzaktan eğitim yöntemi ile eğitim öğretim faaliyetlerine başlanacak.


YÖK Başkanlığının Türkiye genelinde almış olduğu karar doğrultusunda Ordu Üniversitesi’nde 30 Mart Pazartesi günü uzaktan eğitim yöntemi ile eğitim öğretim faaliyetlerine başlanacak.

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada; “Üniversitemizde eğitimin aksamaması amacıyla hızlı bir şekilde gerekli alt yapı, donanım ve bilişim sistemleri ile ilgili hazırlıklar tamamlanmış, eğitim öğretim süreçlerinin mümkün olduğunca kesintiye uğramadan sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi ve öğrencilerimizin mağduriyet yaşamaması için Senatomuz tarafından eğitim ve öğretimin uzaktan eğitim yöntemi ile sürdürülmesine karar verilmiştir.

Sürecin başarı ile yürütülmesi, yalnızca teknik alt yapı ile değil; idari ve akademik kadromuz ile siz kıymetli öğrencilerimizin her zamanki özveri ve gayretleriyle mümkün olacaktır.

Uzaktan eğitim süreci ile ilgili gelişmeleri Üniversitemiz ve birimlerimizin web sayfaları ile Üniversitemizin kurumsal sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Tüm sevdiklerimizin sağlığı ve geleceği için evde kalın, sağlıcakla kalın.”

ODÜ Basın

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : MERKEZ ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:29/A ÜNYE / Emniyet Müdürlüğü Karşısı

( Hükümet Caddesi Nazona Pastanesi yanı ) - 0 452 323 18 95

GÜNDÜZ-GECE : TİYALOĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:15/D Ünye

( 20 Temmuz Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 03 27

Yayın Akışı