ODÜ ile BFI JAHA Solar Enerji Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Haber Tarih : 01/07/2020
Toplam Okunma : 916


Ordu Üniversitesi ile BFI&JAHA Solar Enerji arasında Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu bahçesine öğrencilerin kullanımı için güneş enerjili ve taşınabilir şarj üniteli kamelya yapımı hususunda iş birliği protokolü imzalandı.

Senato Salonu’nda gerçekleştirilen protokol imza törenine Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan, BFI&JAHA Solar Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Ferda İnan, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Kürşat Korkmaz ile BFI&JAHA Solar Enerji Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

İmza töreni sonrası gerçekleştirdiği konuşmada Rektör Akdoğan, “Üniversitemiz; yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası bazda gerçekleştirmiş olduğu ortak proje ve çalışmalara her geçen gün bir yenisini eklemektedir. Üniversite-sanayi iş birliği kapsamında imzaladığımız bu protokolün öğrencilerimizin uygulamalı eğitimlerine ve mesleki gelişimlerine katkı sağlayacağı düşüncesindeyim. Gerçekleştirdiğimiz bu iş birliğinin hem Üniversitemiz hem de BFI&JAHA Solar Enerji adına hayırlı olmasını temenni ediyorum.” diye konuştu.

ODÜ Basın

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ÇAKIROĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:8 Ünye

( 1 No.lu Sağlık Ocağı Yanı ) - 0 452 324 53 25

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ÇELİK ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:82 Ünye

( Çambaşı Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 66 66

Yayın Akışı