Ordu Üniversitesi Kulüp Tanıtım Günleri Başladı

Haber Tarih : 23/09/2019
Toplam Okunma : 165


“Ordu Üniversitesi Kulüp Tanıtım Günleri” Üniversite Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan’ın katılımı ile başladı.

Fen Edebiyat Fakültesi önünde açılan stantlarda öğrenci kulüpleri Üniversitemize yeni kayıt yaptıran öğrencilere kulüplerin faaliyetleri hakkında bilgi vererek yeni üye kaydı gerçekleştirdi.

Kulüp Tanıtım Günleri’ne katılarak stantları gezen ve öğrenciler ile bir araya gelen Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan, “Değerli öğrencilerimiz, bu ülkenin geleceğine iz bırakacak ve bu ülkeyi ileriye taşıyacak olan sizlersiniz. Üniversite yılları insanın kendini yetiştirme noktasında donanımını, potansiyelini geliştirdiği en önemli yıllardır. Bu yıllarda kazanmış olduğunuz bilgi birikimi ve tecrübeler mezun olduktan sonra mesleki hayatınızda sizleri bir adım öne çıkaracaktır. Bu yüzden üniversitede eğitim aldığınız süre boyunca kişisel gelişiminize özen göstermeniz ve bu yılları en verimli şekilde geçirmeniz gerekmektedir. Bu bağlamda Ordu Üniversitesi olarak gerçekleştireceğiniz sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde maddi ve manevi desteklerimizin süreceğini bilmenizi isterim.” diye konuştu.

ODÜ Basın

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ATİLA ADA ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/ B Ünye

( Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 99 99

GÜNDÜZ-GECE : ÇAKIROĞLU ECZANESİ

Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi No:8 Ünye

( 1 No.lu Sağlık Ocağı Yanı ) - 0 452 324 53 25

Yayın Akışı