Rektör’den Ünye’ye teşekkür…

Haber Tarih : 31/01/2019
Toplam Okunma : 259


Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, Ünye Meslek Yüksek Okulu ziyaretinde, fiziki alanlara ilişkin Ünye’deki kampüs alanına ilişkin olumlu gelişmelerin olduğunu söyleyerek, “Ünye’deki sivil toplum kuruluşlarının destekleri sonucunda yeni yerleşkesinin tahsisini tamamlamıştır.”dedi ve bu çalışmalarda emeği geçen paydaşlara teşekkür etti.

Ordu Üniversitesi (ODÜ) Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, Ünye Meslek Yüksek Okulu’nda inceleme yaptı.

Yarılgaç, Ünye Meslek Yüksekokulu için 2018 yılı büyük onarım faaliyetleri, laboratuarların donanım gereksinimlerinin giderilmesi, fiziki ve akademik ihtiyaçlara ilişkin bilgi aldıktan sonra Meslek Yüksekokulu’nda bulunan spor salonu, kantin ve yemekhane alanlarını inceledi.

Rektör Yarılgaç, fiziki alanlara ilişkin Ünye’deki kampus alanı hakkında olumlu gelişmelerin olduğunu söyledi.

Ünye’deki sivil toplum kuruluşlarının katkıları ile yeni kampus alanının kesin tahsisinin tamamlandığını ifade eden Rektör Yarılgaç, çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ederek şu açıklamayı yaptı:

“Ordu Üniversitesi, fakülteleriyle bilimsel zeminde kendisini ispatlamış bireyleri topluma kazandırarak ulusal kalkınmaya katkı sunarken, meslek yüksekokullarıyla da sektörel çerçevede insan kaynağı oluşturarak Türkiye’nin sosyo-iktisadi gelişimine destek sağlamaktadır. Ünye Meslek Yüksekokulu da bu anlamda teorik ve pratik bilgileri entegre bir biçimde yeni nesillere aktaran bir eğitim birimimizdir. Ünye’deki sivil toplum kuruluşlarının destekleri sonucunda yeni yerleşkesinin tahsisi tamamlamıştır. Bu bağlamda Ordu Üniversitesi’nin yerleşkelerini geliştirmeye devam ederek öğrencilerine bilimsel, mesleki ve sosyal imkanlar sunmayı sürdürdüğünün altını çizerek, bu çalışmalarda emeği geçen tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

Ünye KENT Haber


Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : GERÇEKER ECZANESİ

Bayramca Mahallesi Şehit Hicabi Ereren Sokak No:18/A Ünye

( Bayramca Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 310 13 33

GÜNDÜZ-GECEYARISI : GÖLEVİ ECZANESİ

Gölevi Mahallesi Enginar Sokak No:11/A Ünye

( Ocak Hotel Karşısı ) - 0 452 323 81 11

Yayın Akışı