Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan’ın “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” Mesajı

Haber Tarih : 09/01/2021
Toplam Okunma : 616


Demokratik kültürün ayrılmaz bir parçası olan basın, halkın haber alma hürriyetinin sağlanmasında, doğru, tarafsız ve hızlı bir şekilde bilgilendirilmesinde, kamu hizmetlerinin toplum adına denetiminde, özgürlüklerin ilerlemesi ve kamuoyu oluşumunda büyük bir güce sahiptir.

Zaman mefhumu gözetmeksizin zor şartlar altında kamuoyunu doğru ve objektif haberlerle bilgilendiren basın mensuplarımız, toplumsal farkındalığın oluşturulması noktasında da önemli bir görevi ifa etmektedir. Basın kuruluşlarımızın ve gazetecilerimizin başta milli konular olmak üzere her meseleye yapıcı ve sağduyulu bir tavırla yaklaşması, demokrasimizin güçlenmesi açısından oldukça önem arz etmektedir. Bu anlayış ile gazetecilerimiz ilimizin ve ülkemizin, ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlamak için olumlu rol üstlenmeye devam edecektir.

Bu düşüncelerle kalemini haktan ve toplumun menfaatinden yana kullanarak basın meslek etiği ilkelerinden ödün vermeden, sorumluluk duygusu içerisinde çalışan basın emekçilerinin “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : BEŞLİOĞLU ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:7 Ünye

( Hükümet Caddesi Pera Pastanesi karşısı ) - 0 452 323 23 03

GÜNDÜZ-GECEYARISI : SAFA ECZANESİ

Liseler Mahallesi Niksar Caddesi No:51/A Ünye

( Niksar Caddesi 1 no.lu Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 323 07 08

Yayın Akışı