Şampiyon olan Halk Oyunları Ekibi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz’ü ziyaret etti.

Haber Tarih : 11/02/2019
Toplam Okunma : 288


Şubat 2019 Salı günü Ordu´da düzenlenen “Geleneksel Halkoyunları Ordu İl Finalleri”nde il 1.si olan Yeşilkent Şehit Mustafa Güler Ortaokulu Halk Oyunları ekibi, başarılarını İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz’le paylaştı.

Başarılarından dolayı öğretmen ve öğrencileri tebrik eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti. Müdür Tokgöz, Trabzon’da yapılacak olan bölge yarışmalarında Ordu’yu temsil edecek olan Yeşilkent Şehit Mustafa Güler Ortaokulu Halk Oyunları Ekibi öğrenci ve öğretmenlerine başarılar diledi.

Müdür Tokgöz, ziyaretin ardından halk oyunları ekibine, Atatürk Anadolu Lisesi Kız Öğrenci Pansiyonunda öğle yemeği ikramında bulundu.

Yapılan açıklamada;

"5 Şubat 2019 Salı günü Ordu´da düzenlenen Geleneksel Halkoyunları Ordu İl Finallerinde göstermiş oldukları özverili çalışmalarından dolayı il 1.si olan Yeşilkent Şehit Mustafa Güler Ortaokulu Halk Oyunları Ekibi öğrenci ve öğretmenlerini tebrik eder, Trabzon’da yapılacak olan bölge yarışmalarında ilimizi en iyi şekilde temsil ederek tekrar aynı mutluluğu bizlere yaşatmaları için ekibimize başarılar dileriz." İfadesi kullanıldı.

Destekleme Fiyatı) Sivri kalite fındık 15.50 /Kg'dir. (Destekleme Fiyatı) Levant kalite kabuklu tombEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : GERÇEKER ECZANESİ

Bayramca Mahallesi Şehit Hicabi Ereren Sokak No:18/A Ünye

( Bayramca Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 310 13 33

GÜNDÜZ-GECEYARISI : GÖLEVİ ECZANESİ

Gölevi Mahallesi Enginar Sokak No:11/A Ünye

( Ocak Hotel Karşısı ) - 0 452 323 81 11

Yayın Akışı