Şampiyon olan Halk Oyunları Ekibi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz’ü ziyaret etti.

Haber Tarih : 11/02/2019
Toplam Okunma : 141


Şubat 2019 Salı günü Ordu´da düzenlenen “Geleneksel Halkoyunları Ordu İl Finalleri”nde il 1.si olan Yeşilkent Şehit Mustafa Güler Ortaokulu Halk Oyunları ekibi, başarılarını İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz’le paylaştı.

Başarılarından dolayı öğretmen ve öğrencileri tebrik eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti. Müdür Tokgöz, Trabzon’da yapılacak olan bölge yarışmalarında Ordu’yu temsil edecek olan Yeşilkent Şehit Mustafa Güler Ortaokulu Halk Oyunları Ekibi öğrenci ve öğretmenlerine başarılar diledi.

Müdür Tokgöz, ziyaretin ardından halk oyunları ekibine, Atatürk Anadolu Lisesi Kız Öğrenci Pansiyonunda öğle yemeği ikramında bulundu.

Yapılan açıklamada;

"5 Şubat 2019 Salı günü Ordu´da düzenlenen Geleneksel Halkoyunları Ordu İl Finallerinde göstermiş oldukları özverili çalışmalarından dolayı il 1.si olan Yeşilkent Şehit Mustafa Güler Ortaokulu Halk Oyunları Ekibi öğrenci ve öğretmenlerini tebrik eder, Trabzon’da yapılacak olan bölge yarışmalarında ilimizi en iyi şekilde temsil ederek tekrar aynı mutluluğu bizlere yaşatmaları için ekibimize başarılar dileriz." İfadesi kullanıldı.


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DURAK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Niksar Caddesi No:37/A Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 62 62

Yayın Akışı