Ünye artık ‘Hem Okuyor, Hem Yazıyor’

Haber Tarih : 25/05/2018
Toplam Okunma : 167


''Ünye Hem Okuyor Hem Yazıyor'' projesi kapsamında Ünye genelinde açılan 248 kursa katılarak başarı gösteren 2 bin 379 kursiyer düzenlenen törenlerle sertifikalarını almaya devam ediyor.

Düzenlenen kurslardan Kadılar Mahallesi, Ağıdere Mahallesi ve Gölceğiz Mahallesi'ndeki kurslarının sertifika törenleri gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Uysal, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşleri Emine Erdoğan'ın himayelerinde açılan bu kurslarımızda başarı ile bitirdiniz. Bundan sonra artık hem okuyabilecek ve hem de yazabileceksiniz Bizler de sizler de bunun mutluluğunu yaşıyoruz.”diyerek kursiyerleri tebrik etti.

Uysal, kursun birinci aşamasının tamamlandığını ikinci aşamasının da eylül ayından itibaren açılacağını sözlerin ekledi.

Kursiyerler de kurslarda aldıkları eğitimle birlikte okumanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ettiler.

Kursiyerlere sertifikalarını, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Uysal, Halk Eğitim Müdürü Mustafa Erdoğan, Kaledere İlkokulu Müdürü Mustafa Aydın, Ağıdere Mahalle Muhtarı Muhittin Ocak, Kadılar Mahalle Muhtarı Şenel Karakullukçu ve kurs öğretmenleri takdim etti.


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ATİLA ADA ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/ B Ünye

( Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 99 99

Yayın Akışı