Ünye’deki okulların proje başarısı

Haber Tarih : 18/03/2020
Toplam Okunma : 244

Ordu genelinde en çok eTwinning projesi uygulayan ilçe Ünye oldu. İl genelinde toplam 34 eTwinning projesi uygulanırken bunlardan 13 tanesi Ünye’de…


Ünye’deki okulların proje başarısı 

Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi ve İletişim Teknolojileri (BİT) kullanımıyla okullar için destek, araç ve hizmetler sağlayarak Avrupa’daki okullar arası işbirliğini teşvik etmek amacıyla eTwinning projelerine ağırlık vermeye başladı.

Ünye başı çekiyor

Bu kapsamda Ordu genelinde toplam 34 okulda eTwinning projeleri uygulandı. Bu projelerden 13 tanesini Ünye’deki okullar uygularken Ünye eTwinning projelerinde Ordu’da başı çekti.

Ordu genelinde Altınordu’dan 1 okul, Çaybaşı’nda 1 okul, Fatsa’da 9 okul, Gölköy’de 1 okul, İkizce’de 3 okul, Kabadüz’de 1 okul, Korgan’da 2 okul, Perşembe’de 2 okul, Ulubey’de 1 okul ve Ünye’de 13 okulda eTwinning projeleri uygulanıyor.

Ünye’de, Mehmet Refik Güven Fen Lisesi, Ünye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Cumhuriyet İlkokulu, Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şehit Fatih Efiloğlu İlkokulu, Ünye Anaokulu, Şehit İsmail Ustaoğlu, Anafarta İlkokulu, İnönü İlkokulu, Yaşar Gazioğlu İlkokulu, Anafarta Ortaokulu ve Puset Polvan Ortaokulu’nda eTwinning projeleri uygulanıyor.

Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ZEYNEP ECZANESİ

Atatürk Mahallesi Çambaşı Caddesi No:78 Ünye

( Atatürk Sağlık Ocağı Karşısı ) - 0 452 324 56 56

Yayın Akışı