Ünye HEM Ordu birincisi

Haber Tarih : 13/07/2018
Toplam Okunma : 707


Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Uysal ve Mürüvvet Vidinli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Erdoğan, HEM’in 2017-2018 eğitim-öğretim yılı faaliyetlerine ilişkin yaptıkları açıklamada kurs ve kursiyer sayısı bakımından Ordu birincisi olduklarını söylediler.

Uysal, açılan kurslar ve kursiyer sayısıyla ilgili verdiği bilgide, “Ünye’nin neredeyse yüzde 40’ına hizmet götürmüşüz. Yani İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak neredeyse Ünye’nin yarısına hizmet götüren bir kurum konumunda yer aldığımızı ifade edebilirim.” dedi.

Okuma-yazma seferberliğinde hedeflenen sayının üstüne çıktıklarını vurgulayan Uysal, “Bizim bu sene özellikle bir proje çerçevesinde çalıştığımız okuma-yazma seferberliği çalışmamız var. Bu konuda bize ciddi anlamda katkı sağlayan Ünye Kaymakamımız Sayın Ümit Hüseyin Güney’e çok teşekkür ediyorum.

Ünye Mürüvvet Vidinli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Erdoğan, kurs ve kursiyer bakımından Ordu ilinde ilk sırada olduklarını ifade ederek, “2017-2018 eğitim öğretim yılında bin 191 kurs açtık. Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün kuruluşundan bu yana bu bir rekordur.” dedi.


Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : ATİLA ADA ECZANESİ

Yüceler Mahallesi Kayalar Sokak No:21/ B Ünye

( Devlet Hastanesi Karşısı ) - 0 452 323 99 99

Yayın Akışı