ÜNYE TİCARET BORSASI'NDAN EĞİTİME DESTEK.

Haber Tarih : 21/12/2020
Toplam Okunma : 646


TOBB organizasyonuyla Ünye Ticaret Borsası'nın katkıları ile de desteklenen 75 adet tablet bilgisayar Başkan Mustafa USLU tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür TOKGÖZ'E teslim edildi.

Tabletlerin teslimi sırasında bir açıklama yapan Başkan Mustafa USLU; "Pandemi nedeniyle okullarımızda eğitimin uzaktan yapılması bir çok öğrencimizin eğitime ulaşmalarına engel olmuştur. Bu durumda fırsat eşitliğinin sağlanması ve öğrencilerimizin eğitim haklarını kullanabilmeleri için TOBB önderliğinde öğrencilerimize tablet alınması uygun görülmüştür. Bu kapsamda eğitime ulaşamayan öğrencilerimiz için TOBB tarafından 55 tablet bilgisayar, Borsamız imkanları ile de 20 tablet bilgisayar alınarak öğrencilerimize dağıtılmak üzere Milli Eğitim Müdürümüze teslim edilmiştir.

 TOBB ve Borsa olarak her zaman eğitimin yanında ve öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Hiçbir öğrencimizin eğitim imkanların dan mahrum olmaması için bu türlü gayretlerimiz devam edecektir.   Tüm öğrencilerimize hayırlı olsun " dEDİ.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

Yayın Akışı