Vali Yavuz´dan 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Haber Tarih : 17/09/2018
Toplam Okunma : 121


 
 
Değerli Öğretmenler, Anne-Babalar ve Sevgili Öğrenciler; Uzun bir tatilin ardından yeni bir eğitim-öğretim yılına, yeni umutlar ve yeni heyecanlarla, huzurlu bir başlangıç yapıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
 
Eğitim-öğretim yılına başlarken, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, onlara en iyi imkânları sağlamaya çalışan ailelerinin ve büyük fedakârlıklarla, yurdun her köşesinde hizmet veren öğretmenlerimizin heyecanını ve coşkusunu yürekten paylaştığımı belirtmek isterim.
 
Eğitim, geleceğimizin teminatı olan sevgili öğrencilerimizin hayata hazırlanmasında, milli ve manevi değerlerle yetişmesinde, çağın gerektirdiği bilgi ve donanıma sahip bireyler  olmalarında, ülkemizin muasır medeniyetler seviyesinin üstüne taşınmasında hayati bir önem taşımaktadır.
          
Eğitim yuvalarımız olan okullarımızın çağın gereklerine uygun teknolojik ve fiziki donanıma sahip bir şekilde, sürekli değişen ve gelişen günümüz dünyasında öğrenci ve velilerimizin beklentilerini karşılayacak çalışmaları Devletimiz ve Hükümetimizin destekleriyle yapmaktayız. 
 
Kuşkusuz, toplumun eğitimini daha ileri düzeye çıkarmak ve eğitim kalitesini artırmak noktasında hepimize büyük sorumluluklar düşmektedir. Eğitim-öğretim camiası ile birlikte ülkemizi bu alanda çok daha üst noktalara taşımanın gayretinde olmalıyız.
 
İlimizin sanayi, ticaret ve turizm gibi pek çok alanda ilerlemesinin yanı sıra eğitim alanında da üst sıralarda yer alma gayreti ve çabasına hep birlikte ortak olmalı, geleceğimizin teminatı yavrularımızın başta aileleri olmak üzere ülkemize faydalı bireyler olması için inancımızı hep diri tutmalıyız.
 
Bu duygu ve düşüncelerle; yeni eğitim ve öğretim yılında tüm yönetici, öğretmen, anne-baba ve sevgili öğrencilerimize başarılar diliyor, eğitim kalitesinin ve başarının artırılması için çaba gösteren kurum ve kuruluşlarımıza, eğitime destek veren hayırseverlerimize teşekkür ediyorum.

Eczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TURAN ECZANESİ

Liseler Mahallesi Stadyum Caddesi No:1/A Ünye

( 1 No.lu ASM Karşısı ) - 0 452 324 04 41

Yayın Akışı