VARGELOĞLU İlçe Millî Eğitim Müdürleriyle Toplantı Yaptı

Haber Tarih : 09/12/2020
Toplam Okunma : 586


Ordu İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞLU, istişare ve değerlendirmelerde bulunmak üzere 19 İlçe Millî Eğitim Müdürü ile video konferans sistemi üzerinden bir araya geldi.

İlçe Millî Eğitim Müdürlerinin katıldığı video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıda TIMSS 2019 raporu değerlendirilerek elde edilen başarı, eğitimdeki yükseliş ve bunun önemi konuşuldu. Müdür Mehmet Fatih VARGELOĞLU TIMSS sınavları ile ilgili idareci, öğretmen, öğrenci ve velilere gerekli bilgilendirilmenin yapılması gerektiğini vurguladı. Ayrıca TÜBİTAK başvurularındaki sayılara dikkat çekerek, çalışmaları sürdüren öğretmenlere teşekkür etti, başvuru sayının artırılması talep etti. Ordu'da eğitimde başarıyı arttırma çalışmaları kapsamında oluşturulan OMEMBİS sistemindeki modüllerin güncellenerek takibinin yapılması gerektiğini vurguladı.

Yürütülen çalışmalarla ilgili de İlçe Millî Eğitim Müdürlerinden bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞLU, yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : DERMAN ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Hükümet Caddesi No:28 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 12 42

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ATİK ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:53/A ÜNYE

( Merkez Aile Hekimliği Karşısı ) - 0 452 333 50 51

Yayın Akışı