YKS öncesinde, Video Konferans Sistemi (VKS) üzerinden 12. sınıf öğrencileri ile buluştu.

Haber Tarih : 23/06/2020
Toplam Okunma : 619


Ordu İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞLU, 27-28 Haziran 2020 tarihlerinde yapılacak Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde, Video Konferans Sistemi (VKS) üzerinden sınava girecek 12. sınıf öğrencileri ile buluştu.

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) hakkında öğrencilerimiz tarafından merak edilen konulara, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU tarafından açıklık getirildi.

27-28 Haziran 2020 tarihlerinde Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde, sınav anında ve sınav sonrasında yapılması gerekenlerle ilgili bilgilendirmede bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU; "Sevgili öğrencilerim, sınav için okullarımız, sınav salonlarımız sınavdan önce dezenfekte edilerek, sınav günü için havalandırılmış şekilde hazır hale getirilmiştir. Sınav güvenliği açısından tedbirlerimizi en üst düzeyde aldık. Siz değerli öğrencilerimizin rahat, huzurlu ve stresten uzak bir ortamda sınava girmelerini sağlamak için tüm çalışmalar yapılmış ve tüm önlemler alınmıştır. Sizler yalnızca odaklanın ve kendi rutininize uyun. Sınav günü sizden istenen belgelerle birlikte heyecan ve stresten uzak bir şekilde sınava katılın" dedi.

İl Millî Eğitim Müdürüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diledi.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : LALE ECZANESİ

Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi No:49/A Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 11 43

GÜNDÜZ-GECE : HAYAT ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:95 Ünye

( Hükümet Caddesi Mevkii ) - 0 452 323 17 24

Yayın Akışı